Sayfa 552/1001 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,409 - 4,416 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Böylece 1’i Başkan toplam 5 üyeden oluşan para politikası kurulundan 3 üye görevden alınmış oldu .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Böylece 1'i Başkan toplam 5 üyeden oluşan para politikası kurulundan 3 üye görevden alınmış oldu .
    Her sabah uyandığımda, gene hangi zammı veya ek vergiyi geçirdiler diye bakıyorum.
    Bi an son yazanın admin olduğunu görünce, eyvah dedim gene bir kazık geçirdiler.

Neyseki MB operasyonuymuş.
    Çok şükür, bugünü de atlattık.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
    Merkez bankası başkan yardımcıları görevden alındı / Resmi Gazete

Yeni atanan başkan yardımcılarından birisi Cumhurbaşkanı başdanışmanı ..

Bunların cibiliyetine diye,diye bir hal olduk,zamanında hitlere soruyorlar halk ölüyor,oda beni seçtiler diyor ne var bunda diyor,buna örnek 2 gün önce kadının biri pahallıktan dert yanıyor markette,o zaman oy vermen diyorum,verilecek adammı var diyor,o zaman bende seçmeye devam edin vatan hainini diyorum,azıcık vicdan olsa vermezsiniz,yada hiç vermezsiniz diyorum,vaziyet böyle hitler misali,para bulamadıkça vur abalıya,demokrasi ve yasalarlan yönetilen ülkeler zaten ilişiği kesti,döt bedeviye yöneldi,yalamalar mehteri vermeye devam ediyor,bir kale içten yıkılır,emareleri verilmeye başladı,tabiki bu arada muhalefette ortalarda yok,yani meydan onlara kaldı gibi,tahminim bir bomba patlıyacak ağustosu görmek lazım,devamlı baskı kendilerinde vuruyor bakalım neler olacak

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,172
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Her sabah uyandığımda, gene hangi zammı veya ek vergiyi geçirdiler diye bakıyorum.
    Bi an son yazanın admin olduğunu görünce, eyvah dedim gene bir kazık geçirdiler.

Kabussuz günümüz yokki nasıl rahatlar anlamış değilim tam 21 sene geçti

5.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku

genelde cuma geceleri resmi gazete daha heyecanlı olaylara gebe olur bir de tam ay sonu olan geceler
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Kap : KCHOL

Bağlı ortaklıklarımızdan Tat Gıda Sanayi A.Ş. ("Tat Gıda") tarafından 22.05.2023 tarihinde yapılan özel durum açıklamasında özetle, Şirketimizin sahip olduğu Tat Gıda paylarının satışı dahil stratejik alternatiflerin değerlendirilmesi amacıyla bir çalışma başlatıldığı, konuyla ilgili finansal danışmanlık alınması için görevlendirme yapıldığı ve ön çalışmalara başlandığı ancak söz konusu tarihte somut bir karar alınmadığı kamuya duyurulmuştur.
    Söz konusu çalışmalar kapsamında çeşitli uluslararası ve yerel potansiyel alıcılardan alınan bağlayıcı olmayan teklifler; alım konusundaki istekleri, stratejik yaklaşımlarının Tat Gıda'nın mevcut değerleri ve büyüme potansiyeli ile uyumu, finansal pozisyon ve ödeme güçleri gibi kriterler esas alınarak değerlendirilmiş olup, uygun görülen adaylarla gizlilik hükümlerine uymak kaydıyla detay inceleme ve bağlayıcı teklif verme aşamalarının yer alacağı ikinci faza geçilmiştir.
    Konuya ilişkin kesinleşen önemli hususlar ayrıca kamuya açıklanacaktır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

HİSSE DEĞERLENDİRMESİ-OYAK Yatırım, TATGD-Tat Gıda için hedef fiyatını 32 TL'den 36 TL'ye yükseltti, tavsiyesini "endekse paralel getiri" olarak korudu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
    Merkez bankası başkan yardımcıları görevden alındı / Resmi Gazete

Yeni atanan başkan yardımcılarından birisi Cumhurbaşkanı başdanışmanı ..
    Bankalarda beklenen rallinin başlangıç haberi gibi bir şey.
    Bankalar gitmiyor diyenler peşinden bakar artık.
    Tavsiye değil sadece tahminimdir.

Sayfa 552/1001 İlkİlk ... 52452502542550551552553554562602652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •