Sayfa 553/628 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603 ... SonSon
Arama sonucu : 5020 madde; 4,417 - 4,424 arası.

Konu: EMKEL - Emek Elektirk

1. Bu yil kasaya Giren 300 bin avroyuda ic ettiler.finansal gider ler cok fazla.tam denyoluk.soyleyecek laf cok.

Bir şeyi gözden kaçırdınız sanırım.Bilanço tepkisinin görüleceği bir günde Afrin olayının denk gelmesi büyük düşüşe neden oldu.Yoksa bu kadar düşmezdi diyorum.gündemde olmaya devam edecektir

3. Benim bu şirketten anladığım "yatırımcısını dolandırmak için halka arz edilmiş" bir yönetici topluluğuna sahip olduklarıdır. Bütün bilançolarda açık açık belli ediyorlar zaten.

4.  Alıntı Originally Posted by paracı Yazıyı Oku
    bence çok da sağlam durmadı, bir önceki bilanço dan sonra da günlüj yüzde 3 aşağıya geldi. 1,16 dan mal verdi gelene gidene..
    küçük yatırımcının bilmediği şey bu şirket sahiplerinin sahtekar olduklarıdır...
    Geçen dönemi hatırlarsanız bilanço zarar geldikten sonra 2 den 1.2 lere kadar paraşütsüz inen bir şirket için 1.74 den 1.6 larda tutunması çok sağlam anlamına geliyor. siz yenisiniz galiba. Emkel bu ..yani bence yükselemeyen kağıt düşer , düşemeyen kağıt tırmanır.. genelde böyle olmuştur. Bir B planları var sanırım...

5.  Alıntı Originally Posted by kepezmesut Yazıyı Oku
    Geçen dönemi hatırlarsanız bilanço zarar geldikten sonra 2 den 1.2 lere kadar paraşütsüz inen bir şirket için 1.74 den 1.6 larda tutunması çok sağlam anlamına geliyor. siz yenisiniz galiba. Emkel bu ..yani bence yükselemeyen kağıt düşer , düşemeyen kağıt tırmanır.. genelde böyle olmuştur. Bir B planları var sanırım...
    yaklaşık 1 yıldır 1.32 maliyetle bekliyorum, forumda 5 yıldır bekleyen yatırımcılar var.. ayrıca emkel hakkında epeyce de bilgim var..
    2 den 1.15 lere kadar taban taban gelmedi bu hisse, hergün yüzde 2-3 arası değer kaybederek geldi..
    ewet şuan geçtiğimiz hafta ve bu hafta başından itibaren hisseye para girişi var, umarım dediğiniz gibi bir B-C-D planları vardır.

6. 6 milyon Zarara verseydiniz ya husorotti.Niye vermediniz malmi kaptiriyosunuz verdikce.1 yilda 3 muhasebeci degistirdiniz.Hayirdir neyin pesindesiniz?En fazla zarar cikaranimi Ise aldiniz?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. bu emkel de var bi numara sıfır mı on mu belli eder yakında.

Sayfa 553/628 İlkİlk ... 53453503543551552553554555563603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •