Sayfa 558/691 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon
Arama sonucu : 5521 madde; 4,457 - 4,464 arası.

Konu: KLGYO - Kiler GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tahminci Yazıyı Oku
    Pazartesi günü Peker in açıklamalarının hedefi olması muhtemel şirketler taban açılabilir olanlar kendilerini bilirler. Mine SİNEREN bu şekilde çok fazla şirket olduğunu söyledi, bedelli için ödenen rüşvetlerden bahsetti. SPEK böyle bir durum varsa çıkabileceği kadar hisseyi çıkartacaktır. Pazartesi günü zor geçebilir. Fiyat hareketlerini çok yakından takip edip ona göre aksiyon almak lazım. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.
    İyi pazarlar;
    Cin şişeden çıktı artık. Bu tür hisselerde artık operasyon yapamazlar, ellerinde yüklü mal olan dürüst yatırımcılar spk ya hergün bu tür operasyonda alan satan kişiler hakkında şikayette bulunurlar, en azından kayıt altına aldırırlar. Sonuçta seçimlere kısa süre kaldı. Bedelli ve sonrası yapılan hareketlerle illiyet bağı kurulursa çorap söküğü gibi ortaya çıkar herşey. Sanırım buna cesaret edemez kimse artık. Zaten Pekerin elinde daha birçok kanıt varmış, bir de üstüne artık fareler gemiyi terketmeye başlıyor ve bazı ezilen bürokratlarda belgeleri biriktirmiştir şimdiden. KİLER HOLDİNGİ de takibe alın, göreceksiniz neler olacak. Ne o tavan tavan kim aldı kim sattı, operasyonsuz bunun gerçekleşme olasılığı nedir.. Dedim ya akşam konu hakkında belgelerle neler açıklandı neler, artık bunu sümenaltı etmek mümkün değil gibime geliyor..YTD

2. KTSKR de yapılan operasyonu da görün halka arz sonrası arşa çıktı sonra verdiler sopayı verdiler sopayı ve şuan sürünüyor 7-8 aydır. Hem de borsanın kesintisiz çıktığı bir dönemde, olur böyle şeyler demeyin. sadece 1 şirketi değerlendirirseniz haklı olabilirsiniz olur böyle şeyler demekle, ancak birde KİLER sahipliği olan hisselerin tümünü birden inceleyin, halka arzlarını , sonrasını ve en sonrasını göreceğiniz resim aynısıdır. Sanki aynı el aynı operasyon yöntemleriyle ayrı şirketlerde aynı operasyonları yapmış görüntüsü vardır. Detaylara girilirse sanırım, aracı kurum, kişi, hareketi yapan kişiler mutlaka illiyet bağı ortaya çıkar asla YTD

3. Çok eğleneceğük çokkkk

4. Dün yayını maç seyreder gibi seyrettim.Borsadan soğudum.Ozellikle küçük ve kurumsal olmayan şirketlerden uzak durmak lazım.Gong çalmakla olmuyor bu iş..Klrholding halka arzına elim gitmedi kağıt 3 katı prim yaptı.peki bunun gerekçesi neki..Holdingler kar sağlayan şirketleri ise klgyo u niye surunduruyorsunuz.ustelik bedelliden de paraları topladiktan sonra...İsim olmaz bundan sonra kurumsal olmayan şirketlerle.Bide seçim geliyor ya giderse bu hükümet.Koc holding Sabancı holding bağlı şirketleri kar ettikçe yükseliyor.Burda holding yükselirken(sebebini bulamadım) kar sağlayan GYO şirketi sürünüyor.Almayin mazlumların ahını...

CPH1931 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Dün yayını maç seyreder gibi seyrettim.Borsadan soğudum.Ozellikle küçük ve kurumsal olmayan şirketlerden uzak durmak lazım.Gong çalmakla olmuyor bu iş..Klrholding halka arzına elim gitmedi kağıt 3 katı prim yaptı.peki bunun gerekçesi neki..Holdingler kar sağlayan şirketleri ise klgyo u niye surunduruyorsunuz.ustelik bedelliden de paraları topladiktan sonra...İsim olmaz bundan sonra kurumsal olmayan şirketlerle.Bide seçim geliyor ya giderse bu hükümet.Koc holding Sabancı holding bağlı şirketleri kar ettikçe yükseliyor.Burda holding yükselirken(sebebini bulamadım) kar sağlayan GYO şirketi sürünüyor.Almayin mazlumların ahını...

Düzgün küçük montanlı şirketler yokmu elbette var ama yaşatmıyorlar, spk başı dahil olmak üzere çökmüşler borsaya, sanırım varlık fonu da aynı yöntem, fetö borsası da aynı yöntem, köşe başını tutan herkes küçük büyük kendi çapında hem devleti hem de şirket sahibi patronları soymak için bir düzen kurmuşlar. Asıl soygunda küçük yatırımcılara yapılıyor. Boşuna lağım patladı denmiyor. Şimdi patronlarda yavaş yavaş ses çıkarmaya başladı.. PATRONLAR DÜNYASI adlı sitede okudum şimdi peker iddialarını ve mesela cumhurbaşkanlığı danışmanı olan tarhanoğlunun abisinin kim olduğunu ve martı otelleri nasıl yediklerini, canikli, o bu vs hep aynı yöntemler. Mine hanım kendisi ile ilgili olanları açık açık anlatmış ve Pekerin twitlerindeki kişileri ve ilişkileri tane tane anlatmış..Borsanın nasıl bir kurguyla çalıştığını görünce benimde içim soğudu ve hatta korktum. Bu nasıl bir cesaret yahu

6. Valla ne olacaksa olsun.Yeni gelen şirketlerin çoğu borsada oyun oynamak adına kullaniliyor.Tabi kazanan hep patron.Ticarette yapamadığını borsada yapıp kısa yoldan köşe olma peşinde herkes..zaten hep düşünürüm bukadar ekonomik sıkıntıya rağmen genç genç insanlar Mercedes Audi Jeep kullanıyor.Ne zaman calistida kazandı bunları..Demekki bazı ailelere oluk gibi para alıyor.Keza villalar havuzlu yazlıklar seç beğen al.Bizlerde pazarda pazarcı ile geyik muhabbeti yapıyoruz.Bosu boşuna 30/35 yıl namusumuzla çalışmışiz.

7.  Alıntı Originally Posted by Arif Turgay Yazıyı Oku
    Valla ne olacaksa olsun.Yeni gelen şirketlerin çoğu borsada oyun oynamak adına kullaniliyor.Tabi kazanan hep patron.Ticarette yapamadığını borsada yapıp kısa yoldan köşe olma peşinde herkes..zaten hep düşünürüm bukadar ekonomik sıkıntıya rağmen genç genç insanlar Mercedes Audi Jeep kullanıyor.Ne zaman calistida kazandı bunları..Demekki bazı ailelere oluk gibi para alıyor.Keza villalar havuzlu yazlıklar seç beğen al.Bizlerde pazarda pazarcı ile geyik muhabbeti yapıyoruz.Bosu boşuna 30/35 yıl namusumuzla çalışmışiz.

Aynen, biz emekli olduk ama 20-25 yaşındakiler bmv , mercedes harici araba kullanmıyorlar. Geçmişten bir anımı anlatayım. 30 yıllık çalışma hayatımın 25 yılını üst kademe yönetici olarak çalıştım. Büyük bir grup şirketinin Turizm ve inşaat grubunda ve 35-40 lı yaşlarımda ( tam tarihini hatırlamıyorum uzun yıllar geçti) olan bir olay. O zaman grubun sadece 1 şirketi halka açıktı ve bugün hala aynı şirket halka açık. Kardeşlerden birine ait ( yönetimi, sonradan kardeşler ayrıldılar ve şirketler de ayrıldı ancak hala çok büyük şirketler) Bu kardeş, bizim ceo nun ofisine sistem kurdurdu ve şirketin hisselerinden aldırdı. Ona şu bilgiyi verdi. ben arayacağım ve sat dediğim zaman satacaksın al dediğim zaman alacaksın diye..Tabi anlaşmalarının içeriğini bilmiyorum hala, Güvenemediğim ve yaşım genç olduğu için ben arkasını aramadım. Şuan şirket hala açık ve patronlar aynı, Ceo ne oldu derseniz. Doymadı ve şirketi tehdit etti halbuki 15.000 eurunun üstünde maaş alıyordu. Tazminat olarak açıktan 250.000 euro civarında 13-14 senelik para aldı. Şuan nerdedir bilmiyorum ama en son emekli olup ( öğretmenlik yapmışmış işe başlamadan önce, sadece almancası güçlü olduğu için coe oldu kısa devrede) sersefil yaşıyordu, kumar hastalığı vardı. Neyse Anadolu'nun bağrından kopmuş dürüst olduklarını söyleyen patronumun kardeşi bile böyleyse..Fırıldakların neler yapabileceğini bilerek borsada hala ümitle bekliyorum. Gerçek bir temiz eller operasyonu gerekiyor. YTD

8. Valla kardeşim ( yaşım 66) maalesef dürüst adama Allah dışında ekmek yok.Ben banka emeklisiyim yıllarca krediler servisinde çalıştım.80/90 li yıllarda biz faizleri elde hesaplardik.oyle bankacıyiz.Bankaciliktan sonra bir iki firmada finansal danışmanlik yaptım.Bankacilik piyasasında iyi bir çevrem var ,is bilgisi ve güvenim sayesinde firmaya kredi akışı kolaylaştı.Ve işleri yoluna koyunca bizide kapıya koydular.maalesef çok acimasiz insanlar.O görevleri yaparken kendime yontsam daha kıymetli olurdum.Neyse Allah herzaman doğrunun yanındadır .Önce saglık.Keske patronlara da kazan kazan duygulari gelse.Herkesin yüzü gülse,ülke kalkınsa.

Sayfa 558/691 İlkİlk ... 58458508548556557558559560568608658 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •