Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon
Arama sonucu : 8012 madde; 4,497 - 4,504 arası.

Konu: Yatırım Fonları X

1.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    dun alım yaptım , ilave etmek risklimi sizce ?
    Hocam kelin ilacı olsa başına sürermiş derler
    Ama fonun risk seviyesi düşük diğer pekçok fona göre

bist limitte gidiyor ,dax göçük .risk yuksek bu saatten sonra

Kie, sadece ters repo-f.bonosu- takasbank ile %2 nasil getirmis yeni gordum bu fonu.

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Borsa icerikli fonlarin son kazanc larini geri vermekten se daha sabit ama pozitif getiri alacagina inandigim icin bunlara geciyorum... KIS zaten varda EKF ile PDD orani artiriyorum zaten alimlari yaptim artik takibe devam...
    Anladim, tesekkur ederim.

Gorunen secime daha cok var. Bist fonlari ile iliskimi kestim. Usd ve abd tarafina yatirim yapmayi dusunuyorum. Tarim ve enerji emtialari da olabilir.

5.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Anladim, tesekkur ederim.

Gorunen secime daha cok var. Bist fonlari ile iliskimi kestim. Usd ve abd tarafina yatirim yapmayi dusunuyorum. Tarim ve enerji emtialari da olabilir.
    Bist fonları iyi gidiyordu ama zamanında satamadım, zaten miktar olarak azdı, şimdi de kârdan epey bir zarar oldu, bir yandan tamamını satıp beklesem mi diyorum, bir yandan düştükçe alım mı yapsam diyorum, kararsız kaldım.
    Abd tarafına bakıyorum bir artı bir eksi oranın da tadı yok ama uzun vadeli düşünülürse yine en iyisi herhalde. Usd iyi gidiyor ama yine bir düşürme operasyonu söylentisi var, emtialardan darbe yedim, hisselerden de, uzun süredir piyasalarda can sıkıntısından başka bir şey yok, ne olacak böyle anlamadım.

6.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Kie, sadece ters repo-f.bonosu- takasbank ile %2 nasil getirmis yeni gordum bu fonu.
    ppf'lerde açıldığı ilk hafta olur güzel karlar sonra normale döner ama 1 ay sonunda günlük getiri hala yüksek, ilginç. yine de başlangıç bonusu gibi birşeymi bi sorun şirkete.

7. Bu dönemde kısa vadeli işlem yapmak istenirse ancak şansınız yaver giderse kar edersiniz.
    Bu ortamda yapılacak olan düşük olan ne varsa onları toplayıp gerekirse 2-3 yıl beklemek.
    Benim 2025'ten önce durumun düzeleceğine dair ümidim yok.

Kısa vadelide belki şu yapılabilir, euro ve sterlin düşüşleri kollanıp, çıkışlarda satılır.
    Mesela euro bugün güzel getiri sağladı.

8.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu dönemde kısa vadeli işlem yapmak istenirse ancak şansınız yaver giderse kar edersiniz.
    Bu ortamda yapılacak olan düşük olan ne varsa onları toplayıp gerekirse 2-3 yıl beklemek.
    Benim 2025'ten önce durumun düzeleceğine dair ümidim yok.

Kısa vadelide belki şu yapılabilir, euro ve sterlin düşüşleri kollanıp, çıkışlarda satılır.
    Mesela euro bugün güzel getiri sağladı.
    2025 düşüncesi bende de var. fakat bunun için buralardan yavaştan dönmesi gerek diye düşünüyorum. nasdaq 7500 dow 25000 bekle diyen yutuberlerin dediği çıkarsa 2001 krizi ve 2008 krizi sonrası gibi çok daha yavaş bi yolculuk da olabilir, dibi tutturmak en büyük sorun şu an..sizin hedef bir fiyat var mı dowda veya nasdaq'ta?

Sayfa 563/1002 İlkİlk ... 63463513553561562563564565573613663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •