Sayfa 57/1043 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 449 - 456 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by turkertas Yazıyı Oku
    Dardanel ile ilgili bir analiz bekliyorum?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu zirveden sonra hangi analizci analiz edebilir hisse amuda kalkmış düzeltme yapması lazım

2.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    alkim desteklerine bile değmedi halen al posizyonunu koruyor bu gün 40 üzeri bekliyordum ama abd iran gerginliği gölge düşürdü algyo bedelsiz acıklaması bu tür hisseleri yukarı yönde etkiler
    Hocam ALKIM için kap' a düşen haber süper yaklaşık 107 milyon teşvik yatırım tutari süper ötesi. Yarın hareket etmeyebilir . Fakat hareket ettiğinde . Artık ne olur. Güzel bir haberde devam edebilir. Birde fiyatı dibin dibinde olan Halkbankası için ne düşünüyorsunuz. Kotu ortamda bile ilk defa dik durdu ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Merhaba, avod ile ilgili ne dersiniz

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Hocam ALKIM için kap' a düşen haber süper yaklaşık 107 milyon teşvik yatırım tutari süper ötesi. Yarın hareket etmeyebilir . Fakat hareket ettiğinde . Artık ne olur. Güzel bir haberde devam edebilir. Birde fiyatı dibin dibinde olan Halkbankası için ne düşünüyorsunuz. Kotu ortamda bile ilk defa dik durdu ...

alkim de cok baskı var sıka sıka ümüğünü cıkardı adamlar hissenin ama artık mızrak cuvala sığmıyor cok pis gidecek ağalar tahtaya girince ben görecem o yam yam ı :D:D ben pek bankalara bakmıyorum cok ender endeks 120. bin e giderken bu banklar zaten gider

5.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    alkim de cok baskı var sıka sıka ümüğünü cıkardı adamlar hissenin ama artık mızrak cuvala sığmıyor cok pis gidecek ağalar tahtaya girince ben görecem o yam yam ı :D:D ben pek bankalara bakmıyorum cok ender endeks 120. bin e giderken bu banklar zaten gider
    Gerçekten buna benzer kağıtlar en az %5 civarında hareket ederken bu yerinden kımıldamadı! Gerçek değerine elbet bir gün kavusacak . Bugün bu haberle herhangi bir senet tavanla açardı. Tahminim gibi hareket etmedi . Çok yakında güzel hareket eder ve ardından güzel haberler . Halkbankasi da bankalar arasında çöp fiyatıyla çok ucuz diye düşündüm

6.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    hurgz gibi bir hareket hazırlığı var gördüm dolar bazlı baktım grafiğe 80 cent e kadar sert yukarı bir cıkış gördüm 16 cent te bariyer var kırarsa hedefe kadar yolu acık
    Merhaba hocam,bu analiz hala geçerlimi?siz ilgileniyormusunuz bu senetle?
    yoksa sadece analiz mi yaptınız,vadesi nedir hocam.

Saygılar

7.  Alıntı Originally Posted by sarraf Yazıyı Oku
    Merhaba hocam,bu analiz hala geçerlimi?siz ilgileniyormusunuz bu senetle?
    yoksa sadece analiz mi yaptınız,vadesi nedir hocam.

Saygılar
    bunu hangi hisse için yazdım tektu içinmi acaba elimde cok hisse var 138 hisse bazen karıştırıyorum

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    bunu hangi hisse için yazdım tektu içinmi acaba elimde cok hisse var 138 hisse bazen karıştırıyorum
    hocam; Googyear, Krgyo, Tuborg, Durdo için ne düşünüyorsunuz daha yolu varmı. yoksa bu kadar yeter mi.
    Teşekkür ediyorum.

Sayfa 57/1043 İlkİlk ... 747555657585967107157557 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •