Sayfa 578/654 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628 ... SonSon
Arama sonucu : 5230 madde; 4,617 - 4,624 arası.

Konu: DURDO - Duran Doğan Basım

1.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    bekleriz ismail bey sorun değil. On yıl oldu beş yol daha olur. Sel gider kum kalır ��
    çok baskı yedik ortak bir türlü atağa geçemiyoruz.7 ay dolu dolu bitmiş rakip sahamızda pres yapıyor yılmadı.hala formul bulamadık cıkış için. Yatırım diyor ismail bey fakat yatırımcı bulsak bu fiyatlarda olmayacağımız kesin. Küçük yatırımcılar şuanki fiyatı yüksek buluyorlar herkes 4 gözle aşağı gelmesini bekler gibi alan zarar ediyor o yüzden beklemeyi ve satmayı tercih ediyorlar.

2.  Alıntı Originally Posted by durdocu Yazıyı Oku
    çok baskı yedik ortak bir türlü atağa geçemiyoruz.7 ay dolu dolu bitmiş rakip sahamızda pres yapıyor yılmadı.hala formul bulamadık cıkış için. Yatırım diyor ismail bey fakat yatırımcı bulsak bu fiyatlarda olmayacağımız kesin. Küçük yatırımcılar şuanki fiyatı yüksek buluyorlar herkes 4 gözle aşağı gelmesini bekler gibi alan zarar ediyor o yüzden beklemeyi ve satmayı tercih ediyorlar.
    Tam tersi Küçük Yatırımcı beklemiyor, alışmışlar hep kazanmaya! boktan kağıtlarda...bu tahta sarmıyor onları...YTD

3.  Alıntı Originally Posted by gameover46 Yazıyı Oku
    Tam tersi Küçük Yatırımcı beklemiyor, alışmışlar hep kazanmaya! boktan kağıtlarda...bu tahta sarmıyor onları...YTD
    TAHTA SAHİPSİZ. OTOBÜS DOLU DÜŞÜNÜN AMA ŞÖFOR OLMADAN YOLA CIKMAK ISTIYORUZ. ŞÖFÖR KISMINA SEN BEN O HERKES OTURABİLİR. TAHTAYA CIKIP BİRİ VURACAK YUMRUĞUNU AMA SAHTE YUMRUK DEĞİL GERÇEK YUMRUK. BEN BU ŞİRKETİ İSTİYORUM DİYECEK ÖYLEDE BİR YATIRIMCI ŞUAN SANIRIM KALMADI

4.  Alıntı Originally Posted by İSMAİL Yazıyı Oku
    derinliği olmayan hisselerin kaderi maalesef böyle ilerde değişecek inşallah
    Bizim tek eksiğimiz haber akışı İsmail beykardeşim.şirket kapalı kutu gibi.ne yeni iş ilişkilerini açıklarlar ne siparişleri açıklarlar. Bir makine geldi gelmedi haberi var başka bişey yok.haber akışı olan şirketlere bir bakın. Ben hep bağfaş ı bu konuda tek geçerim.adamlar her aldığı siparişi bildirir. Ve haber akışı hem kağıda ilgiyi çekiyor hem fiyata yansıyor.
    Ama işte durdo yuda bilen biliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Traderix Yazıyı Oku
    Bizim tek eksiğimiz haber akışı İsmail beykardeşim.şirket kapalı kutu gibi.ne yeni iş ilişkilerini açıklarlar ne siparişleri açıklarlar. Bir makine geldi gelmedi haberi var başka bişey yok.haber akışı olan şirketlere bir bakın. Ben hep bağfaş ı bu konuda tek geçerim.adamlar her aldığı siparişi bildirir. Ve haber akışı hem kağıda ilgiyi çekiyor hem fiyata yansıyor.
    Ama işte durdo yuda bilen biliyor.
    Haklısınız, maalesef firmanın şimdiye kadar uyguladığı politika bu bilerek yada bilmeyerek sonuçta farketmez bize zarar veriyor bu durum, bunu değiştirecek olanlar ise bizleriz herzaman söylüyorum

6. durdodan umudunu kesen bir arkadaşımız daha garantiden mal yıkıyor tahtaya

7.  Alıntı Originally Posted by cigerci Yazıyı Oku
    Biraz da mizah olsun😃😀
    Her iki şirketin adında “doğan” kelimesi var
    12 Temmuz 2019 günü ditaş 5.01 Durdo 6.65
    14 Temmuz 2020 günü ditaş 29.6 durdo 17.9😜🤪🤪
    Yarırım tavsiyesi filan değil sadece mizah, gırgır o kadar.
    Şu tabloyu gören nasıl dayansın?
    Nasıl isyan etmesin?
    Adam gidiyor haklı olarak.

Sayfa 578/654 İlkİlk ... 78478528568576577578579580588628 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •