Sayfa 580/1001 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,633 - 4,640 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. Eskiden şen şekrak bir yerdi... Şimdi hareket var diye Viop'ta takılıyoruz

Alıntı Originally Posted by lunatic Yazıyı Oku
    Günaydın. Kaç gündür yeni mesaj yok, deneme amaçlı yazıyorum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
    Sinekler uçuşuyor,mesela ben ceza yedim uğramaya niyetim yok,sadece ara sıra,oda hisse topiklerine

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
    Kent efsanesi geri döndü,185 olan hisse 6 tavanda 330,TETMT tavan serileriylen 250'den 1200'e yakın seyir ediyor,bu hissenin içi boş,ama kentin dolu ve dünya devi,yani kentin yanında civciv,sanırım satmış olduğum teknemi geri alabilirim,onun gibi olmasa bile ufak yollu bana yeter,borsada dipten alan devamlı kazanır,tabiki sabır ister,kent 15 günde %70 yaptı,kaçırdığım adel oldu,30 olan hisse 400 üstünde

Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 1,55 TL zam geliyor.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,830
    midastan işlem yapan var mı dostlar sorun devam ediyor mu?
    Midas'a erişim sorunu yaşanıyor
    Borsa İstanbul ve ABD borsasında alım satımda aracılık yapan Midas'a erişim sorunu yaşandığı bildirildi.
    Haber Merkezi
    YAYINLAMA
    14 Ağustos 2023 16:50
    GÜNCELLEME
    14 Ağustos 2023 17:02
    Midas'a erişim sorunu yaşanıyor
    Midas'ın mobil uygulamasına erişemeyen birçok kişi Twitter'da sorunlarını dile getirdi.

Twitter hesabından paylaşım yapan Midas, saat 15:06'dan beri uygulamaya erişim sorunu yaşandığını, ekibin sorunu çözmek için elinden geleni yaptığını kaydetti.

Bir diğer açıklamada ise "Sorunun sebebini tespit ettik. Ekiplerimiz en hızlı şekilde çözebilmek için çalışıyor. Sorun çözüldüğünde bilgilendirme yapacağız" ifadesine yer verildi.

Midas, saat 16:32'deki açıklamasında ise şu bilgiyi verdi: "Uygulamaya erişimle ilgili yaşadığımız sorun devam ediyor. Ekiplerimiz sorunu gidermek için çalışıyor. Bakiye ve hisselerinin güvende olduğunu bilmeni isteriz. Yaşattığımız kötü deneyim için özür dileriz. Çözüm ile ilgili gelişmeleri paylaşmaya devam edeceğiz."

Sorunun nedeni açıklandı
    Şirket, kesintinin gece yarısına kadar süreceğini belirtti: "Uygulamaya erişimle ilgili yaşadığımız sorun, veri merkezi sağlayıcılarımızdaki kesintiden kaynaklanıyor. Sorunu çözebilmek için veri merkezi partnerlerimizle işbirliği halindeyiz. Çözümün gece yarısına kadar süreceğini öngörüyoruz. Gelişmeleri buradan paylaşmaya devam edeceğiz."
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,200
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu gece yarısından itibaren geçerli olmak üzere benzine 1,55 TL zam geliyor.
    Adam intikam alıyor ona oy verenlerden,arada bizde kaynıyoruz onların ateşine,elinde hiçbir mok yok,yabancı dediklerimiz bedevi mafya varı insanlar,onlarlan uçuyoruz diyor utanmadan,eylem yapacak insanlarda yok salak,aptal olduğu için,kapatın bakalım kontakları 3 gün ne oluyor bakalım,ama yapacak adam nerede ?,İstanbulda taxsilerin %80 kısımı akçı,karadenizin dağlık iç bölgelerin kırsalı %70 kısımı akçı,bu insanlarlan bu kadar vur abalıya,cahil insanlardan kurulu halk hangi ülkeden olursan olsun iki yakası bir araya gelmez

7. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,028

Sayfa 580/1001 İlkİlk ... 80480530570578579580581582590630680 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız