Sayfa 6/1002 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - IV

gecelik londra da %31
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Devamlı dipçiyim,ama onda bile dipçik yiyorum zamanlan...
    Neresi dip nereden bilicen... Finans çeteleri o kadar donanımlıki, baş etmek çok zor...
    Burada yer alan bilgi,paylaşım ve yorumlar kişisel düşüncemdir.Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

4. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

5. Borsa uzun vadeli yatırımdır,Günlük alıp satan çarpılmaya mahkumdur.2018 papaz krizinde korkmayıp hisse alan yada yatırımını arttıran yatırımcı bugün ihya olmuş durumdadır.yatırımını uzun vadeli yapan ne dolara ne faize nede siyasi gelişmelere bakar.Brunson krizinde de batıyorduk imf geliyordu sermaye kontrolü geliyordu,şirketler batıyordu vs vs,Gelen bilançolar karlı geliyor bankasından sanayisine sigortasına,Bankalar için alım fırsatı ayağınıza geldi,daha ne olsun.dolar 10 lira olsa kaç yazar borsa 10.000 puan düşşe kaç yazar.Hisseler nereden nereye yükselmiş,yüzde 30 düşse yatırımcısı yine karlı.En tepeden alan zarardaysa oda onun salaklığı.

Süleyman Soylu : Yarın, Tüm Türkiye’de salgın ile ilgili bugüne kadar yaptığımız en yoğun denetimi gerçekleştireceğiz.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Dün verdiğim Soda dan kardan zarar ettik.

Bugün ene verdim biraz gene kardan zarar yazdı.

Diğer kağıtlarım ise batmış gibi satış yiyor.

Gerçi biri iyi çıkmıştı bu kadar düşmesi yeterli.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. TAŞIDIĞIN ŞEYİN AĞIRLIĞINI BİLECEKSİN!..

Sayfa 6/1002 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •