Onemli Gunler Banner
Sayfa 60/310 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon
Arama sonucu : 2478 madde; 473 - 480 arası.

Konu: cefakar kanaryalar.

1. Ligin bittigi gün emenike ve ismail köybaşı tesislere sokulmamalı....Fenerde çayçı olamaz iki kazma

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Lens ten başka kalmayı hakeden, veya şöyle diyelim Fenerbahçede oynama kapasitesinde olan futbolcu şu an yok, kendine çeki duzen verirlerse genç olduklarindan ozan,salih,şener,alper gibilerine katlanılır...ama cep delik cepken delik maddi olanaksızlıklar yüzünden seneye çoguna katlanacagız ((((
    Sözleşmesi bitenlere tek şans verilmeli git takım bul ne veriyorlarsa ben verecem denmeli....görelim milyon euro veren varmı...

Çarşamba günü Fenerbahçe ile Başakşehir arasında oynanacak olan Ziraat Türkiye Kupası yarı final rövanş maçını Halil Umut Meler yönetecek.

Talisca'nin el hareketine 1 maç ceza veren tff'den bir şey beklemek saçmalık olur ama az önce Bursa BJK maçında yan hakemin gözünün önünde querasma tabanıyla Bursalı oyuncunun sırtına bastı hakemin gözünün önü.. ama karar devam .. %100 kırmızı..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

6. '''Advocaat'ın Antalya karşısında 90 dakika sabrettiği Emenike'nin isabetli şutu, kilit pası olmadığı gibi girdiği ikili mücadelelerin 9'unu da kaybetti. Tribünlerin ıslıklı protestosuyla karşılaşan Nijeryalı oyuncu, "İstedikleri kadar yuhalasınlar. Hiçbir yere gitmiyorum" diyerek tepkileri çok da takmadığını ortaya koydu."

Maçta Takıma verdikleri zarar yetmiyor birde bela oluyorlar !!!! Al başına bir bela....

7. En az sarı kart olmalı...

Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    En az sarı kart olmalı...

Sari mı? Sırtına tabanları basıyor nasıl sarı? Bruno Alves, GS maçında aynı pozisyonda kırmızı kart görmüştü..

Sayfa 60/310 İlkİlk ... 1050585960616270110160 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •