Sayfa 60/807 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon
Arama sonucu : 6453 madde; 473 - 480 arası.

Konu: BRKSN - Berkosan Yalıtım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by Bojidar Yazıyı Oku
    Haklıymışsın arkadaş. Hakkını yedik. kusura bakmayın. Teşekkür ederim. Hayırlısı olsun.
    Buralar alım için uygun burdan alanlar şanslı olur, aşağı salma olayının son noktaları olabilir al sat içinde süper yerler.ytd

3. 2 civarı alanların tamamı ya kar edip çıktı ya da ah vah ediyorlardır.Açıkçılar olduğu sürece bunun sağı solu belli olmaz.

4. Borsada dip yoktur kağıdın sahibi istediği yere indirirde çıkarırda hele hele brksn da öyle bir spek varki akıllara zarar.ytd

5.  Alıntı Originally Posted by tiger Yazıyı Oku
    Borsada dip yoktur kağıdın sahibi istediği yere indirirde çıkarırda hele hele brksn da öyle bir spek varki akıllara zarar.ytd
    geldiği yere geri geldi resmen bu tahtacıyla oyun olmaz adamı kol bacak kestirir.ben zararına stop yaptım ama takibimde 2.05 te kucakta bekliyorum

6. 2.08 i görmüş rezil kağıt daha nereye düşeceksin adi 2.60 nere 2.08 nereye yuh artııkk

7. Açıkcı cirit atıyor. Bugün de kıvırırsa helal olsun. Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 60/807 İlkİlk ... 1050585960616270110160560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •