Sayfa 606/892 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 7135 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: IHLAS - İhlas Holding

1.  Alıntı Originally Posted by wise stockbroker Yazıyı Oku
    Daha bir ay önce 1.59 tl olan hisseyi neden hangi sebeple 1.20 tl'ye çektin mücahit efendi alaveralı,dalaveralı ve kanunsuz şaibeli işlerine delikanlı,mert,adam gibi adam bir devlet yetkilisi çıkıp dur demeyecekmi mağdur,haksızlığa uğramış küçük yatırımcıyı korumayacakmı hepmi mücahit ören korunup kollanacak kanun tanımaz işlerine hepmi göz yumulacak..Ytd.
    709.600.000 TL Nominal hisseyi ........... 1,00 TL den sat,

sonra hisseyi 0,75 e çek yatırımcının % 33 kayıba uğrat,

ve ilgili kuruluşların kardeşim senin bu hissen 1,40-1,35 de işlem görürken bedelliyi yaptın.Güzel.

Peki hissen 0,75 tl BU NE İŞ, HELE BİR ANLATIVER DİYE SORMAMALARI.....

YOKSA SORUYARLAR MI?

YADA BİZ YATIRIMCI OLARAK SORDURMAYI MI BİLMİYORUZ?

2. Sadece geri alım programı uygulayacağım,

açıklaması bile nominalin üstüne atmaz mı?

3. SÖKE UN İÇİN NE TEKLİF VERDİLER BİLMİYORUZ.ANCAK BEDELLİ DEN GELEN KAYNAĞIN SADECE FAİZ GETİRİSİ,

SÖKE UN un %50 si ni almaya yetmez mi?

4. [email protected]. BESbswy. BESbswy. İstanbul Temsilciliği: Telefon : +90 (212) 334 55 00 ... Ocağı Cad. No:6 Süzer Plaza 34367 Şişli / İSTANBUL ...
    Adres: Harbiye Mah. Asker Ocağı Cad. No:6 S...
    Faks: +90 (212) 334 56 00
    Telefon: +90 (212) 334 55 00

5. Bize Ulaşın - İletişim - Sermaye Piyasası Kuruluhttps://www.spk.gov.tr › Home › Iletisim
    ... +90 (312) 292 90 00. Adres : Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar Bulvarı (Eskişehir Yolu) No:156 06530 Çankaya / ANKARA. KEP Adresi : [email protected] ...
    KEP Adresi: [email protected]
    Adres: Mustafa Kemal Mahallesi, Dumlupınar ...
    Telefon: +90 (312) 292 90 90
    Faks: +90 (312) 292 90 00

6.  Alıntı Originally Posted by Serdar yildiz Yazıyı Oku
    Açığa satış pek olmaz diyorsun, belkide açığa alım yaparlar 1 lira üzerine atmak için . Bu da bir görüş...
    Açığa alım mı kredili alım mı ? Açığa aldığı malın bedelini iki gün içinde yatırması gerekir. Kredili alırsa eğer başka. Kurumu ile olan sözleşmesi ve mevzuata göre kredili alım işlemi olabilir. Ancak açığa alım ve satım ile kredili işlemler kişi için her zaman normal üzeri risk oluşturur. Çünkü açığa alımda mal bedelini yatırmadan agresif bir düşüş olursa büyük sıkıntı yaşanabilir açığa satım yapıldığında da olumlu bir gelişme ile hisse yukarı hareket yaparsa açığa satım yapan ciddi zararlar yazabilir yerine koyamazsa.

Onun için en güzeli her zaman için kendi öz kaynakları ile hareket etmektir.

Tabi kişiler risk ve getiri beklentilerine göre hareket edebilirler.

Yatırım tavsiyesi Alım satım önerisi değildir
    Meydanda kalırsam yazılsın taşa kaderde ne varsa o gelir başa...

7.  Alıntı Originally Posted by Mercury.59 Yazıyı Oku
    Sadece geri alım programı uygulayacağım,

açıklaması bile nominalin üstüne atmaz mı?
    Kim neyi geri alacak. Sen ne saçmalıyorsun ve de boş atıp tutuyorsun merkür efendi. 1 TL üstünde bedelli ile kim hisse aldı da şimdi 70 kuruş rakamlara mücodan başka biri satacak.
    Satan zaten mücoiti ve avaneleri, anlamıyor musun? Ya da anlıyorsun da işine mi gelmiyor. Belki de maden buldum diye atladığın bu müconun kağıdında öyle kolay ekmek yok.
    Ellerinde bi b.ka yaramayan milyarın üstünde tuvalet kağıdı var. Yıllardır zarar açıklayan ve bedelli yapan bir şirketin kağıdı elinde olsa ne olur olmazsa ne olur. Yönetim zaten tamamen ellerinde ve içeriden istediği fırıldağı çeviriyorlar. İşte o yüzden elindeki tuvalet kağıtlarını da paraya çeviriyor mücoit ve taifesi sen de kalkmış geri alım safsatası yapıyorsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. Ben aldım.

Sayfa 606/892 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •