Sayfa 61/243 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1942 madde; 481 - 488 arası.

Konu: Fx blıtz trade (dow gold usd bıtcoın)

Sabahtan beri masa başında oturuyorum işlerimi halletmeye çalışıyorum. Yeminle her yerim tutuldu. Azcık çıkayim hayata katılayim. Hava çok güzel.

Sevgiler

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Dünkü zarardan sonra içerideki paramı çekeyim dedim. Zaten anaparamı önceden çekmiştim kalanlar kardı. Bu yüzden korkusuz işlem yapıyordum Herneyse %90 çektim bugün içeride sadece %10 bir para bıraktım. Onlarla işlem yapıyorum. Sanal cüzdanı boşalttım.

Bankam gelen paranın %10 kısmını komisyon olarak kesmiş. Soygunculuk resmen. Artık içerden para çekmicem. Yeter. Kendi kendine büyüsün meblağ.
    Yüzde 10 mu? Benim bildiğim kadarıyla belli bir tutara kadar 27 USD - gerçi başka bi isim altında da Banka 'da bir şeyler alıyor. Ve Cüzdan işi - para tuzağından başka bir şey değil. Bir dahakine aklınızda bulunsun. Kripto kullanarak çekin naçizane tavsiyem.

Neyse - hayırlı olsun - selamlar
    DEMO İşlemlerdir - Kale Almayınız

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271

Dünden önceki gün altın 1748 görmeden düşerse hemen hızla geri gelir demiştim. Bu da noktasal bir hedef. Yaptığına göre şimdi sıra aşağıdaki hedeflerde. Bana göre tabi. 1737-1721-1701. Sırasıyla yapması lazım. Ve akabinde 1677.
    Pes diyorum....şimdi baktım, 1737 olmuş

Evet cok sukur ilk hedef tamam

Bu 3.sinyal var ya (1736) %99 yapıyorlar ve parayı hep ondan kazandım aslinda ben. 2.hedeflere sembolik oynuyorum. Tek buna yoğunlaşsam portfoyu kat kat katlarım vallahi

Dun dedim ortalama yaptım 1736 da zararsız kapatıyorum diye ama bekleyemedim.

2 günlük hastane maceram ve oruç direncimi kırdı biraz. Sabredemedim. Sağlık olsun

Dow 33750. Çıktıkça her 50 puanda bir mikro lot short aciyorum ki cok hoşuma gitti. Rahatlatıcı

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Yüzde 10 mu? Benim bildiğim kadarıyla belli bir tutara kadar 27 USD - gerçi başka bi isim altında da Banka 'da bir şeyler alıyor. Ve Cüzdan işi - para tuzağından başka bir şey değil. Bir dahakine aklınızda bulunsun. Kripto kullanarak çekin naçizane tavsiyem.

Neyse - hayırlı olsun - selamlar
    Bir kere 4000 tl çektim geçmiş gonderimde var 500 tl komisyon aldi bankam. Sonra gormek amaçlı 800 tl çekeyim dedim bu sefer de 200 küsur bisey aldi yanlış hatırlamıyorsam. Alıyorlar ya uğraşmıyorum. Çare içeriden para çekmemek

Duhul
    Oct 2019
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,271

Check up yaptırdım da bugun. Bir sikinti vardi ama cok şükür temiz çıktı. Yerine akciğerlerimde sıkıntı olabilir. Yarin tomografiye giricem. Insallah temiz cikar.
    Bu konuda haber var mı hakkaten?

Alıntı Originally Posted by selym Yazıyı Oku
    Bu konuda haber var mı hakkaten?
    Evet gittim dun uzman doktor bakar bakmaz iki kaburga ust uste gelmis o yüzden orda leke görünüyor ama kuyuya taş atılmış yine de bir tomografi çekelim dedi. 1 dk lik bir islem oldu tomografi de girdim ciktim

Ve tertemiz cok sukur Check up ta tertemiz.

Birde süper bir gogus hastalıkları uzmanı doktorum oldu. İhtiyacınız olursa tavsiye verebilirim. Olmasın tabi Allah korusun

Sagolun Selim bey

Sayfa 61/243 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •