Onemli Gunler Banner
Sayfa 61/250 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon
Arama sonucu : 1994 madde; 481 - 488 arası.

Konu: OYLUM - Oylum Sınai Yatırımlar

1.  Alıntı Originally Posted by SEKOYA Yazıyı Oku
    Girecek olanlarda oyle hemen ucacak kacacak diye girmesin. Onunde bir kere referandum var. Sonra belirsiz anlasma haberleri var. Bence aciklama icin referandum sonrasinida bekliyor olabilirler. Yasal prosuduru hazirliyoz derler 26 gun daha aciklamazlar.

GT-I9060I cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Abicim referandumun sonucu belli. Bunlar ortaliga olumlu haberleri poh poh luyolar. yok su anlasma yok bu anlasma diye. Goster kardesim anlasmalarini eger ciddiysen bu konuda degilmi. Anca mis mis mis ta mis mis mis.

Bir diger konuda seker plicin iflas surecine bi tekrardan bakin. Onlarda borclarini odeyemediler ve sonrasinda arap ortak buldular. Sirketin adi ackland di. ilk taksidini hadi yatiriyoz yatiracaz derken hisse yuzde 70 primlemdi. Sonunda mahkeme verdi kararini ve iflas. Bunlarda zarar yazdi hadi ortak mortak derken millete kitleyip gidecekler, ama yuzde 70 primlemeden. Zaten primlemisler mal milletin elinde, kalaninida cakalim gidelimin derdine dustuler.

Acin bakin seker pilicin iflas surecine lutfen. Belki bir fikir olusturur.

Bu arada tekrardan soyluyorum. Burdaki yazilarim kimseye al sat tut tutma bekle stop loss ve kar realizasyonu yap amacli degildir. Eger burasi forumsa bende Dusuncelerimi paylasiyorum o kadar.

2. Umarim oyle degildir. Oyleyse 20 senelik birikimin 6 7senesi gitmis olur. Bekleyecegim. 2 sene burdayim.

3. Referandum da pek emin degilim. Hicbir anket sirketi aciklamadi daha.

4. 4900 ton uretilen 5200 ton satilan diyor faaliyet raporunda. 300 ton siparisi var daha.

5. 5 tl kazansa kg basina 5000 tl tonuna 1.5 milyon 300 tona. 121 calisani olan bir firma icin iyi para. Bu hesap sadece uretim fazlasi olan 300 ton icin. Birde arap dunyasi ile olan yakinlasma ve bakanin acikladigi sermaye girisi. Bence pek iflas gibi durmuyor. Birde seker pilic iflas surecinde bulmus ortagi. Birde o sirketin ayagi kaydirilmis gibi geldi bana.

6. Yarın 2.10 altına düştüğü an satışı veririm arkama bakmam zaten bir miktar kazandırdı yeter deyip giderim.

7. 211 altinda bosluk var hacimli kirarsa 193 gorur.

8. İyi ya kırmadı, guzel bi destek oldu umarım daha da güçlenerek yukarı doğru çıkar

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 61/250 İlkİlk ... 1151596061626371111161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •