Onemli Gunler Banner
Sayfa 616/993 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 7939 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVII

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    Sigaraya zam gelmis
    Yine vermeden aldilar
    Boyle dote boyle tarak
     Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Cigaraya zam geliyor 2 TL...31,5 olacakmış..
    Denedi mi zam yapıyom yapıyom gene içiyorlar diye. İçmeyin kardeşim. Sizin sağlığınız için zam yapıyor. Sizin umurunuzda değil.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Denedi mi zam yapıyom yapıyom gene içiyorlar diye. İçmeyin kardeşim. Sizin sağlığınız için zam yapıyor. Sizin umurunuzda değil.
    İşleri bizim gibi müptezellere kaldıysa...

Elektrik, yağ, süt, şeker, un...cigara..rakı...pat pat pat...pancar motoru gibi..

Enflasyon %73,5..inanacaksınız uleynnn...

Hem enflasyon düşecek...hem faiz artmayacak..hem dolar çıkmayacak..hem bedava kredi dağıtacam...hem o krediyle dolar almayacaksınız....hem makas açılacak..hem mesaiden sonra 2x açılacak...ihbarlı döviz hesaplarından %5 komisyon alınacak...döviz bürosundan X den fazla alanın kimliği tespit edilecek...serbest piyasa rejimi diyorum uleynnnn...

Serbestsiniz...bu sınırlar dahilinde serbestsiniz işte....

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    15 haziranda gerekli işlemleri e-devlet ve bankanın internet şubesinden yaparak emekli maaşımı başka bir bankaya taşımak için müracaatımı tamamladım. Bu sabah 3 aylık maaşım yatmış mı diye yeni bankaya baktım, para falan yok. Eski bankaya bakınca paranın oraya yattığını gördüm.

SGK sitesinde 17 hazirandan bu yana emekli aylığının yattığı banka olarak yeni banka görünmesine rağmen bu iş nasıl diye SGK yı aradığımda '' beyefendi biz milyonlarca insanın özlük haklarıyla uğraşıyoruz. Arada böyle hata olur. İşleriniz yolunda gittiğinde teşekkür için aramıyorsunuz ama aksaklık olunca hesap soruyorsunuz '' diye azar işittim. Memurdaki özgüven tavanda..
    Yani işlerin yolunda gitmesi bile artık bu ülkede teşekkürü gerektiyormuş, vay be ... ne günlere kaldık. Bu kafaları özel olarak bulup bu koltuklara oturtanlara ölene kadar türk tipi şükranlarımı sunacağım.
    üj aylığı neden niye niçün tek aylığa çevirttirtmiyorsunuz = ?
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
    benim rahat etmediğim yerde kimse istirahat edemez nejmiiiiiiiğğğğğ....

atma kaz ziyaaaaaa
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

5. Asgari ücret özellikle çocuk kreşi bakım merkezleri gibi yerde yok. Asgari ücretin yarısını bile vermiyor bunlar denetim yok. Üniversite mezunu kıza aylık 2000 en iyi alan 2800 Konya'da tabi bu ücretler. Nerde devlet

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Ocakta 370 dolar olan asgari ücreti 325 dolara yükselttiler
    Asgari ucret 5500
    Dolar 16.75 yani 328 dolar

Cinden geride Zimbabwe den bi tik ustteyiz

Bakan Nebati: “Enflasyonu kontrol altına aldık.”

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Ahan tuik işbaşında demek ki eksi çıkması yakın
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 616/993 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •