Sayfa 618/1001 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,500
     Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    harçlık çıkartma modu devam ediyor. Böyle borsa olmaz. lise, üniversite öğrencileri harçlıklarını halka arzlardan çıkartıyorlar. Durum böyle oluncada paraya ihtiyacı olan borcu ayyuka çıkmış şirketler halka arz oluyor. değerlemeler fecahat
    benim çocuklar bile damatlar dahil borsadan çakmazdı devamlı beni eleştirirlerdi,şimdi halka arzlar oldu hepsi borsacı oldu başladılar bana giydirmeye,baba her halka arzdan %100-200 kazanıyoruz diyorlar,92 yılından beri borsacıyım düştüğümüz hale bak

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Ben bunu uzun süredir yazıyorum.
    Keşke şimdi üniversite öğrencisi olsaydım.
    Babama hava atardım.

Fitch, Türkiye'nin kredi notunu B olarak teyit ederken not görünümünü 'negatif'ten 'stabil'e yükseltti*

Fitch:
    - Türkiye'nin not görünümünün yükseltilmesi kararı daha geleneksel politikalara dönüşün makro finansal riskleri azaltmasını yansıtıyor
    - TCMB'nin gösterge faizi yıl sonunda %35'e yükseltmesi ve 2024 yılında da o düzeyde bırakması bekleniyor, ancak para politikasının geleceğine ilişkin belirsizlikler halen yüksek
    - Türkiye'nin döviz rezervleri üzerindeki baskı azalıyor
    - Yıl sonu enflasyon tahmini %65, büyüme tahmini bu yıl için %4,3 gelecek yıl için %3,0
    - Türkiye'nin mevcut politika normalleşmesine güvenin artması gelecek dönemde olumlu bir kredi derecelendirme adımını destekleyebilir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Fitch, Türkiye'nin kredi notunu B olarak teyit ederken not görünümünü 'negatif'ten 'stabil'e yükseltti*

Fitch:
    - Türkiye'nin not görünümünün yükseltilmesi kararı daha geleneksel politikalara dönüşün makro finansal riskleri azaltmasını yansıtıyor
    - TCMB'nin gösterge faizi yıl sonunda %35'e yükseltmesi ve 2024 yılında da o düzeyde bırakması bekleniyor, ancak para politikasının geleceğine ilişkin belirsizlikler halen yüksek
    - Türkiye'nin döviz rezervleri üzerindeki baskı azalıyor
    - Yıl sonu enflasyon tahmini %65, büyüme tahmini bu yıl için %4,3 gelecek yıl için %3,0
    - Türkiye'nin mevcut politika normalleşmesine güvenin artması gelecek dönemde olumlu bir kredi derecelendirme adımını destekleyebilir
    Veriler yalan

Yanlış demek için bilmeden yapılana denir.

Aleni yalan olan verilerle çıkarım yapmak nedir yahu.

Koca koca kurumlar hamaset içinde.

O yada bu çıkış yok seçime kadar.

Umut yok.Battık.

Bu kadar saçmalığı yapanlardan birde umut beklemek.

1 milyar doları Ankara da Disneyland diye gömen ve hemen yanındaki TÜRK TRAKTÖR gibi 50 fabrika kurmak varken.Batırdık orayı hemde oradaki hayvanat bahçesini.

Mücize gerek bize.

Kişiler kendini kurtarma çabasında.

Bir kısımda uyumaya devamda.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,238
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

6. Burada yazılan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti SPK tarafından yayımlanan Seri:V, No:52 Sayılı Tebliğ çerçevesinde aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çevresinde sunulmaktadır.

7. İlk telefonum : Ericsson T28 - Wikipedia

Alıntı Originally Posted by 3520 Yazıyı Oku

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    benim çocuklar bile damatlar dahil borsadan çakmazdı devamlı beni eleştirirlerdi,şimdi halka arzlar oldu hepsi borsacı oldu başladılar bana giydirmeye,baba her halka arzdan %100-200 kazanıyoruz diyorlar,92 yılından beri borsacıyım düştüğümüz hale bak
    Kenedy nin ayakkabı boyacısı hikayesine doğru adım adım gidiyoruz. Bizdeki fark yüksek enflasyon nedeniyle borsanın şimdilik alternatifi yok.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 618/1001 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •