Sayfa 62/1004 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon
Arama sonucu : 8028 madde; 489 - 496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XIV

Dolarda bacak, kol, dibine kadar gir - çık her türlü aksiyon olacak beter olacak ki yetmez ama evetçiler beteri görsün işte o zaman yeter olsun. O güne kadar bunlara acıyan yetmez ama evetçilerden olsun. Forumda Doların çıkışından rahatsız olan var mı ? Ben hala en az 1 Euro olması gereken benzini 0.64 Euro dan alıyorum depomu bir Alamana ! göre %70 daha ucuza full dolduruyorum çünkü ben Tl kullanmıyorum Dolar kullanıyorum bu yüzden de bir Alamandan ! daha rahat yaşıyorum.

2. Bay kemale geldi...

Bant ve prompter işi tamam mı, malûm ben TV seyretmiyorum, nazar değer diye Reisin sesini bile dinlemiyorum, elimden geldiğince.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Bant ve prompter işi tamam mı, malûm ben TV seyretmiyorum, nazar değer diye Reisin sesini bile dinlemiyorum, elimden geldiğince.
    Anladığım kadarıyla faiz indirimine devam...

Sabit kura gectik.13.3333

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Dolarda bacak, kol, dibine kadar gir - çık her türlü aksiyon olacak beter olacak ki yetmez ama evetçiler beteri görsün işte o zaman yeter olsun. O güne kadar bunlara acıyan yetmez ama evetçilerden olsun. Forumda Doların çıkışından rahatsız olan var mı ? Ben hala en az 1 Euro olması gereken benzini 0.64 Euro dan alıyorum depomu bir Alamana ! göre %70 daha ucuza full dolduruyorum çünkü ben Tl kullanmıyorum Dolar kullanıyorum bu yüzden de bir Alamandan ! daha rahat yaşıyorum.
    Ya pardon ben Almana göre benzini 2.5 kat daha ucuz kullanıyormuşum Alamanyada ! şimdi baktım benzin 1.6 Euro imiş ,ulan ! Reyiz ve onun gerisinin kılı olacam ! diyen zevat diyordu da ben inanmıyorumdan sahiden Türkiyedeki benim gibileri Alaman kıskanıyormuş da haberim yokmuş.

Erdoğan: Faiz sebep, enflasyon neticedir. Faizi şu anda düşürüyoruz ve enflasyonun da inşallah düştüğünü hep birlikte göreceğiz

Erdoğan: Faizi düşürmek suretiyle yatırım, istihdam, üretim ve ihracat bize büyümeyi getirecek

Erdoğan: Zengini zengin yapan faizciliktir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8. Bay kemale bitti. Stokçulara gedik. Aynı nakarat

Sayfa 62/1004 İlkİlk ... 1252606162636472112162562 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •