Sayfa 629/1000 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,025 - 5,032 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XI

1. Bir kurum temsilcisi ise bu döviz düzeltmesini Cin lilere bağlamış. Bu Cinliler Kanal İstanbul , otoyol vb. ilgileniyorlarmış. Eximbank aracılığıyla 400 milyon dolarlık bir anlaşma yapıldığını söylüyor videoda. Avrasya yatırım videosu.

2.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Dövizdeki geri çekilmeyi - Düşüyor- olarak görenler, aslında girenin uzunluğunu ölçseler çıkanın kine denk geliyor mu . yani giren 15 ise çıkan 10 sa geriye kalan 5 tir. Ne anladım bu işten. Esas olan çıkan en az giren kadar olmalı.

Kıdemli yine döktürmüş. 7,20 lere sert gelecek demiş. Geçen yıl Selçuk Geçerle yarışıyorlardı. Bu yıl ters korele oluyorlar.
    Şahsi adıma konuşmak gerekirse düşüyor olarak görmeyi kalıcı olarak ve geçici olarak ikiye ayırmak gerekli diye düşünüyorum. Bugüne dek bu tarz haftalık- aylık %10-15 hareketlerin olduğu dönemlerde hep bir geri çekilme yaşandı. Hepsinden tamamı ile arbitraj yapabilen birisi şu an 2 senede döviz stoğunu ortalama %50 artırmıştı.7.20 den 8.40 a bir gecede sırf bakan değişikliğinin sebep olduğunu unutmamak lazım.piyasalar bu durumu da sindirip eski seviye olmasa da düşüş olma ihtimali var diye düşünüp şahsen hepsini sattım.

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    Temyiz 12nisan
    12 nisan mı olsun aşı sırasında anca o kadar oluyo diyecemde perşembe 15 nisan oluyor maaş günü diye aklımda kalmıştı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bir kurum temsilcisi ise bu döviz düzeltmesini Cin lilere bağlamış. Bu Cinliler Kanal İstanbul , otoyol vb. ilgileniyorlarmış. Eximbank aracılığıyla 400 milyon dolarlık bir anlaşma yapıldığını söylüyor videoda. Avrasya yatırım videosu.
    kanal istanbul'a kepçeyi vurdukları gün
    bir daha seçimle iktidarı vermeyeceklerinin garantisidir
    hiç bir yatırımcı 10 yıla yakın sürecek bir projeye
    iktidar değişikliği durumunda devam edilmeyeceğini bile bile para yatırmaz..

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    12 nisan mı olsun aşı sırasında anca o kadar oluyo diyecemde perşembe 15 nisan oluyor maaş günü diye aklımda kalmıştı
    Al maaşı, at jetonu durumu mu ?

Merkez Bankası net uluslararası rezervleri 26 Mart itibarıyla 12,79 milyar dolar oldu(Önceki 13,68MLR)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Kıdemli yine döktürmüş. 7,20 lere sert gelecek demiş. Geçen yıl Selçuk Geçerle yarışıyorlardı. Bu yıl ters korele oluyorlar.
    Dava kof çıkmadan zor.. Kaparsa da bayağı alta gider, faiz zararı.(banka rallisi)

Sayfa 629/1000 İlkİlk ... 129529579619627628629630631639679729 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •