Sayfa 633/1001 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon
Arama sonucu : 8005 madde; 5,057 - 5,064 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - II

Alıntı Originally Posted by medwig Yazıyı Oku
    kırıkkale üniversitesi rektörlüğünün bir etkinlikte istiklal marşının arapça okunmasından dolayı verilen tepkilere yaptığı açıklama :

[ımg]https://uploads.tapatalk-cdn.com/20191220/8473c2ffd887114de2451f35733a45b0.jpg[/ımg]
    her zamanki

çevir kazı yanmasın muhabbeti..
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *türkiye ile libya arasındaki güvenlik anlaşması rusya açısından çok sayıda soru işareti ortaya çıkardı- ıfax
    zaten rusya ile limoniyiz...bir düşman daha eklenir listeye akında ama bu araplara benzemez mister
    DÖVÜNMEYİN.NEYE LAYIKSANIZ O ŞEKİLDE YÖNETİLİRSİNİZ

Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Sanırım yazarda hata yapıyor.Benim ilk okul bilgilerime göre tuz oranlarının binde olması gerek. YÜZDE nedir yaa?
    Link burada.
    https://tele1.com.tr/can-atakli-kahk...hesabi-111549/
    Deniz suyundaki ortalama tuz oranı %3,5’tur. Bir litre deniz suyu buharlaştırıldığında, yaklaşık olarak 35g çözülmüş mineral tuzlar elde edilir.

O zaman deniz suyunu içerdik, ilkokulu bitirmeli 50 yıl olmuş, hatırlatırım efendim.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

*erdoğan: (abd'nin yaptırım hamleleri) biz de kendi yaptırımlarımızı uygularız-cnn türk

erdoğan: Faiz indiriminin 2020'de de sürdüğünü göreceğiz-bloomberg ht

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*erdoğan: Ekonomideki sıkıntılar büyük oranda aşılmış vaziyette-apara

*erdoğan: Faiz tek haneye geldiğinde enflasyon da gelecek-apara

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Erdoğan: "(Yerli otomobilin ön gösterimi) 27 Aralık Cuma günü Gebze'de düşünüyoruz."

Erdoğan: Simit Sarayı konusunda gelen tepki diye bir şey ben duymadım. Tam aksine böyle bir şeyin olduğunu bana arkadaşlarım iletince hemen Ziraat Bankası Genel Müdürü arkadaşımıza konuyu sordum. Bu konuda olumlu yaklaşmadığını da söyledi, iş kapandı

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: Simit Sarayı konusunda gelen tepki diye bir şey ben duymadım. Tam aksine böyle bir şeyin olduğunu bana arkadaşlarım iletince hemen Ziraat Bankası Genel Müdürü arkadaşımıza konuyu sordum. Bu konuda olumlu yaklaşmadığını da söyledi, iş kapandı
    Enişte haber vermese, darbeyi de duymayacaktı!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 633/1001 İlkİlk ... 133533583623631632633634635643683733 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •