Sayfa 634/1195 İlkİlk ... 1345345846246326336346356366446847341134 ... SonSon
Arama sonucu : 9554 madde; 5,065 - 5,072 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VII

1. Sedat Peker sayesinde artık kimsenin bedellisi onaylanmaz
    Dönen çarkı güzelce anlatmış
    Ky nin nasıl soyulduğunu öğrendik
    Halka arz ve bedelli sermaye artırımları epey bi düşecek

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    11,858
    Ülkenin haline bak ya. Üzülmemek elde değil. Kimlerden umut buluyoruz. He ATATÜRKCÜYÜZ.
    Rus subayın dediği gibi. Yanlış milleti kurtarmış.
    Bakınız Memduh Bayraktar korkusuzda ki yazısı.
    Not o da zamanında bir halt değil idi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by seer Yazıyı Oku
    Sedat Peker sayesinde artık kimsenin bedellisi onaylanmaz
    Dönen çarkı güzelce anlatmış
    Ky nin nasıl soyulduğunu öğrendik
    Halka arz ve bedelli sermaye artırımları epey bi düşecek
    Borsa çöplük olmaktan ,millet soygunlardan biraz kurtulur belki...
    Sahibi ve yaptığı iş aynı olan , Naten - Esen -Maren isimli,matruşka gibi şirketlerin borsada ne işi var..Hadi bir tanesini soktunuz,diğer ikisi ne oliyi.?
    Borcu sermayesinden büyük, Aydem, Korçelik gibi şirketleri milletin sırtına yükleyip,insanların cebini boşaltmak,son yıllarda
    moda oldu..
    Karsan bile yıllarca, bedelli yolu ile Milleti yoldu..!!
    Sedat Peker'in açıklamalarından sonra, Şirketler,Yönetim ve pazarlama gideri adı altında paraları hortumlayıp , Bedelli sermaye artırımı ile Ortaklarından her yıl para istemek vazgeçerler, umarım..

Siyasilere sorular sorulmuş.

Çoğu alakasız fasa fiso sohbet dedikodu.

Sorulması gerekenlerr.

Nereden buldun çıkacakmı?

Kıyak emeklilik kalkacakmı?

Kayıt dışı kayıt altına alınacakmı?

Tüm Kamu çalışanı ve siyasilerin tamamı 3 ayda bir mal bildirimi yapmalı eş çocuk ve yakın akrabaları dahil.

Özel tüketim vergisi kalkacakmı?

Kamuyu zarara uğratanlara ne yapılacak.

Vb gibi.

Artı 2012 SPK dönemine dönülmeli ve canlı borsa hak olmalı.Ortaklıkdan atma kalkmalı.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sedat Peker,Saray soytarıları'nın yaptıklarını, pisliklerini ortalığa dökünce, Çakallar birbirini tanımaz oldu..!!
    Tıpkı,soygunu birlikte yapıp da ,Karakolda , Mahkeme de ,birbirini tanımadıgını söyleyen elemanlar gibi..!!
    Bu konular hakkında,Yarın Cumhuriyet savcılığından yayın yasağı gelirse,hiç şaşırmayın..!!
    Gerçekten utanma da yok bunlarda yüz kızarmada.

Aleni ÜLKEMİ talan ve yağma etmişler.

Bizler biliyoruz.

Ta akp nin ilk yılları akp li hataylı vekil belediyede yolsuzluk var demiş ve akp den ihraç edilmişti.

2002 den bu yana tüm işler incelenmeli.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Gerçekten utanma da yok bunlarda yüz kızarmada.

Aleni ÜLKEMİ talan ve yağma etmişler.

Bizler biliyoruz.

Ta akp nin ilk yılları akp li hataylı vekil belediyede yolsuzluk var demiş ve akp den ihraç edilmişti.

2002 den bu yana tüm işler incelenmeli.
    Kanunlar müsait, cezalar caydırıcı değil
    Toplum da müsait, rüşveti almayı vermeyi kimse yadırgamıyor, hatta işi hallolacaksa rüşveti verirken mutlu da oluyor
    Vergi çalma, kaçırma zaten övünerek anlatılıyor

İmar affı, vergi affı, trafik cezası affı her yıl muhakkak bir af var, alışkanlık oldu, bir de sonuna barış ekliyorlar ki, sevecen olsun

Savcı sayan geçen gün tv de “bizde su 2 TL ama onuda ödeyen yok†diyor bunu söylerken gülümsüyor ve marifetmiş gibi anlatıyor !!!

İşin özü mayada bi bozukluk var bı gerçek, bu kanunlar ve bu düzen olduğu müddetçe yeni geleceklerde bu işlere devam edecek
    Cumhurbaşkanı buralara nasıl geldi ? Nurettin sözenin yaptığı yolsuzlukla İstanbul belediyesinden gitmesiyle geldi
    Akp nasıl iktidar oldu ? Bankaları hortumlayıp ülkeyi krize sokanlar sayesinde oldu

1994 te Kral kızı barajı inşaatında bekçi ile konuştum, dediki 1985 te biz 2 ortaktık kamyonumuz vardı, benim ortak şimdi bu barajı yapıyor, beni de maaşa bağladı buralarda gezin dedi, geziniyorum bende işte dedi, anlattı ilk önce okul inşaatıyla başlamışlar hikayesi uzun, yani rüşvet, yolsuzluk,talan, adam kayırma,torpil,yandaşlık bu ülkenin malesef kaderi, halk buna meyilli olduğu İçin de değişmesi zor

Futbolda bile neler dönüyor, milletin gözünün içine baka baka her dümen çevriyor, ne oldu ? Kimseye bir şey olmuyor
    Milyarların döndüğü futbolda fetöden tartaklanmış ne bir hakem var, ne bir TFF yöneticisi, her yere giren feto futbola o dönen paraya hiç bulaşmamış ne garip
    Muhalefet 20-30 Sınav puanıyla hakim savcı olan var diyor koca ülkede tık yok, yalanlayan da yok, doğrulayan da !!
    Her yer kokuşmuş
    Bundan sonra da, hükümet değişsede biz bu hikayelerden ölene kadar dinleriz, ben 50 yıllık dinliyorum, bir şey olmadı, dinlemeye devam ederim

Meral Akşener: Yarın altılı masayı oluşturan tüm siyasi partiler olarak suç duyurusunda bulunacağız.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 634/1195 İlkİlk ... 1345345846246326336346356366446847341134 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •