Sayfa 636/1002 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,081 - 5,088 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hocam malesef "coğrafya kaderdir" sözü geçerli.
    Yanlış coğrafyda doğunca, sağlıklı gıdayı paramızla bile bulmak mümkün olmuyor.
    Ablam hollandadan bavul içinde bal, çikolata, ve cips getirmişti.
    Millet cep telefonu falan getirir, biz cips getiriyoruz. X-ray ile bavullara bakan görevli şaşırmıştır heralde.

Neyse konuya geleyim. Cipsin üzerinde "yüksek kalite ayçiçek yağı kullanılmıştır" yazıyor.
    Diğer abur cuburlar da aynı şekilde. Palm yağı zart zurt yok.
    Adamlar süt tozu değil gerçek süt kullanmışlar. Orada elini sallasan ineğe çarpıyor zaten.

...

E para varsa TC'de yaşamak da kaderiniz olmuyor artık. Basın parayı altın vizeden AB oturumu alın )

2. Aklıma geldi bu çiftlik balığı olayı ilk çıktığında millet acayip burun kıvırıyordu (belki hala dikkat edenler vardır), şimdi ben balık alacak olduğum zaman hiç bakmıyorum bile. (zaten çok sık da yemem)

Deniz mi olta mı çiftlik mi nereden anlaşılır bilmiyorum. Adam doğru mu söylüyor onu anlamak da mümkün değil. O yüzden çiftlik alıp geçiyorum. Deniz alsam, hem paradan olup üstüne çiftlik balığı yeme ihtimali var :D

Düne göre vaka artışı 2530 , Eskişehir mavi renkli 8. Oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Nitelikli ve sağlıklı bir nüfus olmazsa bu topraklar bize kalmaz, adam haklı ama eksik söylüyor en az 3 nitelikli çocuk yoksa ya Afgan gelir ya suri ya yunan gelir ya Etiyopyalı. Birileri gelir elinden alır abey demografi demek ulke demektir.
     Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Hocam malesef "coğrafya kaderdir" sözü geçerli.
    Yanlış coğrafyda doğunca, sağlıklı gıdayı paramızla bile bulmak mümkün olmuyor.
    Ablam hollandadan bavul içinde bal, çikolata, ve cips getirmişti.
    Millet cep telefonu falan getirir, biz cips getiriyoruz. X-ray ile bavullara bakan görevli şaşırmıştır heralde.

Neyse konuya geleyim. Cipsin üzerinde "yüksek kalite ayçiçek yağı kullanılmıştır" yazıyor.
    Diğer abur cuburlar da aynı şekilde. Palm yağı zart zurt yok.
    Adamlar süt tozu değil gerçek süt kullanmışlar. Orada elini sallasan ineğe çarpıyor zaten.

Amaç ister fakirleri doyurabilmek olsun, ister nüfus azaltmak olsun, "bunun ceremesini niye ben çekiyorum ki" diye kafam bozuluyor sık sık.

Afrikalı 5 tane doğurur, ortadoğulu 10 tane doğurur, bizim takunyalılar 3-4 tane doğurur. Peki beni niye zehirliyorsun, benim kabahatim ne?
    Nüfusu arttıran onlar, git ortadoğuya bomba at, bana ne?
    Benim hepi topu bir tanecik yeğenim var o kadar. Ona da bir şey olacak diye ödümüz kopuyor.
    Nüfus azaltımının belki en fanatik destekçisi olabilirdim, eğer adaletli bir azaltım olsaydı.

Bir ailenin 8-9 çocuk doğurması "suç" olmalı.
    Ciddiyim.. Hiç kimsenin dünyaya böyle bir kazık atmaya hakkı yok.

Dakika 19:23'ten itibaren nüfusla ilgili bölüm.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Ya kardes
    Sen ne diyon
    Dalga mi geciyon
    Siniri acma
    Yabanci tavuk bile girmez giremez
    Nereye geliyo o yunan etiyopyali vs nereye
    Kapi aciksa gelir tabi
    Acma gelemez Cok istese de

6.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Nüfus planlamayla falan azaltılmayacak. Yarım saatte azaltılacak. Aşıyla ya da virüsle olmayacağı da artık belli.

6-7 sene önce bir virüs ismi yazmıştım: Modified Marburg B. Şayet bu virüsü yaysalardı, nüfus şimdiye hiç kalmamıştı. Hava yoluyla bulaşır, bulaştıktan 3 gün sonra mefta olunur. Çaresi yoktur.
    Virüsün öldürücülüğü artınca yayılabildiği alan azalıyor. (en azından söylenen o, bana da mantıklı geldi)

Bu argümanı destekleyen olay da bildiğimiz öldürücü Sars virüsünün pandemiye dönüşmemesi.

Kısa zaman içinde bulaşıp, bulaştığını kısa zaman içinde öldüren virüs yeni konağa atlayamadan bulunduğu yerde hapsoluyor. (muş)

Dediğim gibi teori bana ait değil ama bana mantıklı geldi.

ABD Merkez Bankası(Fed), faizi %0,00-0,25 olarak bıraktı(Beklenti %0,00-0,25)

FOMC: FAİZ KARARI 11-0 OYLA ALINDI

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Virüsün öldürücülüğü artınca yayılabildiği alan azalıyor. (en azından söylenen o, bana da mantıklı geldi)

Bunu savunan argümanı da destekleyen olay bildiğimiz öldürücü Sars virüsünün pandemiye dönüşmemesi.

Kısa zaman içinde bulaşıp, bulaştığını kısa zaman içinde öldüren virüs yeni konağa atlayamadan bulunduğu yerde hapsoluyor. (muş)

Dediğim gibi teori bana ait değil ama bana mantıklı geldi.
    Arada tabi okunulan diger kaynaklar bi sekilde akilda yer ediyosa
    Bunun literaturdeki adi da
    Sars cov 2

Temeli sars zaten
    Sarsar adami

Yani sars virusunun cov 2 kuyruklu modeli agir pandemiye donustu coktaaan

Sayfa 636/1002 İlkİlk ... 136536586626634635636637638646686736 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız