Sayfa 637/1024 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon
Arama sonucu : 8190 madde; 5,089 - 5,096 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by NYIT Yazıyı Oku
    Halkbank benzeri olay ING de de olmuş.!!
    Onunki 4,89 satış imiş...
    Twitter da rastladım ekran görüntüsüne.!!!
    İng'nin o sitedeki verisi hatalı hiç öyle bir rakam yok ortada o epeydir öyle yazıyor.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by Diamond Yazıyı Oku
    Beyler nacizane, yaşanılanlara üzülüyorum.
    Kimileri kaos yazıp kahkahalar atabiliyor... Benim aklım almıyor.
    Bu güzel topraklar için, bu topraklarda yaşayan vatandaşlar için üzülüyorum.
    Geliri düşük olan, iş yeri, dükkanı kira olan ticaret yapamayan insanlar ne yapacak?
    Bir yerde ettiğini buluyorlar diyebilirsin. Tamam ettiğini bulan bulur ama bu ülkede koskoca bi %50 var rey vermediklerinin hatalarının kurbanı olan...
    Ülkem için tedirginim...
    Onları tepemize çıkaran %51'e gram üzülmüyorum. Beter olup yollları kemirsinler de, onların hakkı için mücadele eden bize yazık oluyor evet. Kurunun yanında yaş da yanıyor.
    Kaos yaratıp kahkaha atan falan da yok. Kimse o kadar çiğ değil cahil değil. Alın size başkanlık sistemi diyor yazanlar. Tepe tepe kullanın.
    Okumayanlar için 19 Ocak 2017 tarihli Yılmaz Özdil'in Al Sana Başkanlık yazısını bir okusun. Tanıdık gelecek. Aaaaa biz de bunları yaşıyoruz diyeceksiniz. Filmin sonunda tedirginlikten çok daha fazlası var. Batıyoruz.

4. Ben de sizinle aynı fikirdeyim.İnsanlar işsiz ,aç bilaç kalınca parası olanlar rahat yaşayabileceğini sanıyorlar ya en çok ona şaşırıyorum. Bu ülkeye çare bulmak zorundayız. Hata ya da bilinçli olarak ülkeye zarar verildi. 16 yılda bir ülke nasıl batırılırı izledik ama biz de bu ülke de yaşıyoruz. Ne yapacağız. Çocuklarımız ne yapacak. Yurtdışına gönderelim peki ama gönderemediklerimiz ne olacak.Allah yardımcımız olsun .
    Y.T.D.

Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bakin ayni dakikalarda ingbank kurlari da yanlis. Sizin tablonun alt yarısı cikarildigi icin gorunmuyor. Ama İng erken farkettiği için isleme kapatmış. Yorum sizin..
    https://twitter.com/dost_brs/status/...793507328?s=19

P10S cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Diamond Yazıyı Oku
    Beyler nacizane, yaşanılanlara üzülüyorum.
    Kimileri kaos yazıp kahkahalar atabiliyor... Benim aklım almıyor.
    Bu güzel topraklar için, bu topraklarda yaşayan vatandaşlar için üzülüyorum.
    Geliri düşük olan, iş yeri, dükkanı kira olan ticaret yapamayan insanlar ne yapacak?
    Bir yerde ettiğini buluyorlar diyebilirsin. Tamam ettiğini bulan bulur ama bu ülkede koskoca bi %50 var rey vermediklerinin hatalarının kurbanı olan...
    Ülkem için tedirginim...

Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    aynen.....

* yarın ya da en geç pazartesi sabah, bu kurdan dolar alanlara, internet ve mobil bankacılıkta döviz kurundaki hesaplama hatalarından kaynaklı oluşacak problemlerde çözümün nasıl sağlandığı ile alakalı, banka ile yaptığınız sözleşmede ki ilgili maddeyi içeren uzunca bir aydınlatma metni gönderecek ve para hala hesabınızdaysa tekrar tl'ye çevirecek, parayı çektiyseniz ya da havale ettiyseniz, "ya seve seve ya da sike sike bize o parayı getir" diyecek olan bankadır.
    hani o okumayıp her sayfasını imzaladığımız gılgamış destanı gibi olan sözleşmeler var ya, işte onlarda dünyayı uzaylılar bile istila etse seninle banka arasındaki ilişkinin nasıl olacağına dair maddeler var. o yüzden "hobareeey yarı fiyatına dolar aldım" diye boşuna sevinmeyin. hiçbir şeyden tutturamazlarsa sebepsiz zenginleşme davası açarlar, o parayı yine alırlar.

https://eksisozluk.com/entry/80839160
    Olur mu aksi bir şey zaten ! Ülkede hukuk guguk dediysek o kadar da değil be ! ulan burası dingonun ahırımı ! Sosyal medya çoğunlukla işin mokunu çıkarıyor. O laki o fiyatlardan birilerine işlem yapıldı hepsi geri alınır , geçmişte hazine bonosu piyasasında buna benzer bir işlem yapmıştık bir saat sonra merkezden aradılar o işlemde hata olmuş iptal ediyoruz dediler.

Sayfa 637/1024 İlkİlk ... 137537587627635636637638639647687737 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •