Sayfa 647/921 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon
Arama sonucu : 7367 madde; 5,169 - 5,176 arası.

Konu: TSPOR - Trabzonspor Sportif

1.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Sağol sağol da siz başkaları icin bu kadar üzülüp yıpratmayın isterseniz kendinizi.
    Yüzde 700 prim yapmış bir hissede daha fazla beklersen, senin için üzülmek istememiş arkadaş, ama bana sorsan su testisi su yolunda kırılır der hiç sallamam....

2. Para girişi var

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Yüzde 700 prim yapmış bir hissede daha fazla beklersen, senin için üzülmek istememiş arkadaş, ama bana sorsan su testisi su yolunda kırılır der hiç sallamam....
    sallamazsın madem ne işin var burada hala? satmışsın, zarar edeni kar edeni de sallamıyorsan girme buraya o zaman ya da yazma en azından.

son 1 haftada yakınları, eşi, dostu için üzüldüğüm 3. kişisin.

Alıntı Originally Posted by ahmethmzoglu Yazıyı Oku
    Para girişi var

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    o çok belirleyici bir durum değil temelde.

5.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Ya hacılar sizin kafada belli ki arıza var. Kim diyor size? Bizim icin üzülün , dertlenin, sallayın vs...
    Boş boş konuşmayı birak sattıysan yaslan arkana keyfine bak.
    Ayrıca kendinizi zekii sanıyor da olabilirsiniz ama üzüldüğün Ben mesela, sana 1,21 maliyetle 7 ve üzeri fiyattan 200 bin lot sattım dersem benim icin üzülmeye, akıl satmaya devam edermisin?

6.  Alıntı Originally Posted by Kurt-ts Yazıyı Oku
    Ya hacılar sizin kafada belli ki arıza var. Kim diyor size? Bizim icin üzülün , dertlenin, sallayın vs...
    Boş boş konuşmayı birak sattıysan yaslan arkana keyfine bak.
    Ayrıca kendinizi zekii sanıyor da olabilirsiniz ama üzüldüğün Ben mesela, sana 1,21 maliyetle 7 ve üzeri fiyattan 200 bin lot sattım dersem benim icin üzülmeye, akıl satmaya devam edermisin?
    2,110 benim maliyet öyle 200 bin felan değil, 230 lotum vardı, yarın dizime yatıpta ağlama diye söyledim...

Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    2,110 benim maliyet öyle 200 bin felan değil, 230 lotum vardı, yarın dizime yatıpta ağlama diye söyledim...
    Bütün bu muhabbet, ağlama, sızlama lafları 230 lot için miydi? Vay arkadaş ya!

8.  Alıntı Originally Posted by Sıkıntılı Yazıyı Oku
    Bütün bu muhabbet, ağlama, sızlama lafları 230 lot için miydi? Vay arkadaş ya!
    Ve hala ağlamaktan bahsediyor 😂
    230 lot sonrası artık cevap vermeye de değmez buluyorum şahsı...

Sayfa 647/921 İlkİlk ... 147547597637645646647648649657697747 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •