Sayfa 65/106 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 842 madde; 513 - 520 arası.

Konu: ATPET - Atlantik Petrol Ürünleri

1. düzeltmenin bittiğine dair teyit alınmaya yakın seans sonuna doğru 1.80 civarına yükselirse önümüzdeki günlerde 3. dalga yükseliş başlayacaktır.

2. Aynen sana katılıyorum insallah cıkarsa şu borsadan çıkıp 5 senede toplam 40bin tl zararla bu kötü huyumu bitirmiş olacagım degerlı dostlar sigarayı bile bırakalı nice seneler oldu fakat bu illette cok pis benim colugumun cocugumun rızkını ben burada kaptırmışım bu benim hatam inşallah insanlar bu kumar illetinden kurtulurlar unutmayalımki yanlız olucez yanliz diriltilecegiz ve yanliz hesaba çekilecegiz .

3. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

4. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...
    operasyon yemiş yada fiyatı katlamış hissede MaCeRa ararsanız, Paranızdan OlurSUNUz....

5. Bizim oyuncu sürekli deniz yapı kredi vakıf ak şeker yatırım finansman üzerinden top çevirip duruyor

Yıllara göre şirketin kar rakamları :

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7. Kimsecikler kalmamış.Arkadaşlar trend devam edermi acaba çalı arkasında daha bekletecekmi bu at üstadlar moral sıfır bari birbirimize moral verelim y.t.d.

8. hissE alMAdan ÖNCE; Aylık, HafTalıK, sonra günlüK grafiğe bakın...

Sayfa 65/106 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •