Sayfa 650/1000 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 5,193 - 5,200 arası.

Konu: Viop - XXVI

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    çifteajan vardı keçiören beesiydi oda bi g ahmet abimiz vardı bilirsin keçiörende tanınır
    Hee şu amerikanyada olan keçiören'de mi😂😂 tanımam mı Başkanım? Herkes bilir G Ahmedi,Şu anda Altınpark taraftayım ama otuz beş yılımız geçti oralarda.

Atam , “Ey yükselen yeni nesil istikbal sizindir , Cumhuriyet’i biz kurduk o’nu yükseltecek sizlersiniz “ dedin , bizde varlığımızı borçlu olduğumuz bize emanet olarak bıraktığın Cumhuriyetimizi ilelebet koruyacağımıza ant içeriz!

Cumhuriyet Bayramimiz Kutlu Olsun !

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    bu cennet vatanı ve cumhuriyeti bizlere armağan ettiğin için sana ve kahraman askerlerine minnettarız ATAM...sen olmasaydın biz de olmazdık...

CUMHURİYET BAYRAMIMIZ KUTLU OLSUN!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Şişli-İstanbul
    Gönderi
    1,680
    burada geçenlerde siloları dolduran bi abi vardı. noldu o? aynı abi mart ayındaki pandemi düşüşünde nasdak circuit breaker yerken pandemi yalan dolan biz thy'ye kamyonu dayadık vs diyodu. yav bu işten para kazanamadığınızdan eminim de yine de biz şöyle yaptık biz böyle yaptık deyip neden böbürlenirsiniz anlamam hiç? o kadar da emin kendisinden.

twitter'da da casaubon diye bir dayı vardı, adamın grafikleri gerçekten ilgimi çektiği için takip ederdim, beyefendi twit atıp yoklama almalar, hoca gibi davranmalar, e tabi takipçiler de mürit olunca uçuyor adam. bu da trend yukarı iken hep aşağı hedef kendinden emindi, sonra kendisine hocam hocam demeyenleri engelledi. beni de engellemiş. o gün sabahlara kadar ağladım

benim gördüğüm sessiz atın çiftesi pek olur. burada dalgasını geçen, geyiğini de yapan veya egosuz yazanlar eminim bu adamları katlamıştır portföy olarak.

5. Silolari dolduran dayının soyle bir mesajini hatirlarim 3 5 ay once sadece bankalarla gidecegiz
    Sadece bankalar yerle bir oldu

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    897
    Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun.

7. Ilk düşüşü mart sonuna dogru 23 u gibi , fed in tahvil almaya baslamasi durdurup
    Ardindan Bireysel Cop tahvilleri almasi roketlemesini saglamisti

8. Fed’den sınırsız parasal genişleme kararı , 23/03/2020
    “FED çöp seviyesindeki tahvilleri bile alacak. 09/04/2020

Yani goruldugu uzere oraya carpip destek bulup vs uyduruk seylerle paranizi yakmayin
    Ölü piyasayı yine fed cevirmis
    Fed yıne gelir

Sayfa 650/1000 İlkİlk ... 150550600640648649650651652660700750 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •