Sayfa 653/1001 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

Türkiye İş Bankası’nın hisselerinin Hazine’ye devri için başlatılan çalışma konusunda Cumhurbaşkanı Erdoğan bir an önce sonlandırılması talimatını verdi. Erdoğan, “Mevzuat belli, CHP’nin süreci nasıl yönettiği belli, fazla geciktirmeyin, çalışmayı bir an önce bitirin” dedi. / Hürriyet

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, bir üfürükçünün koronavirüse karşı okuyup üflemesinden sonra bir mahallenin karantinaya alındını belirtti. Kayseri Tabip Odası, vatandaşları "Üfürükçüye gitmeyin" diye uyardı./HaberGlobal

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Tüm maskelerin tek kullanımlık olduğuna dikkat çeken Eczacı Yıldız Türkaydın, "Tüm maskelerin tek kullanımlık olduğunu bilip, kullanım sonrası dezenfekte etmeye çalışarak tekrar kullanmamalıyız" dedi

2020 Yükseköğretim Kurumları Sınavı Kılavuzu, sınav tarihleri ve Yükseköğretim Kurulunun 2020-YKS'ye ilişkin aldığı kararlar doğrultusunda güncellendi.

5. Amk bi tane bile alamadik....her gun degistirin diyorlar yahu !!!!!
    Bu memlekette delirmemek buyuk basari.....
    Ne oldu hani marketlerde satilacakti...
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Tüm maskelerin tek kullanımlık olduğuna dikkat çeken Eczacı Yıldız Türkaydın, "Tüm maskelerin tek kullanımlık olduğunu bilip, kullanım sonrası dezenfekte etmeye çalışarak tekrar kullanmamalıyız" dedi
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by horhoti Yazıyı Oku
    Bu virüs işi tekrar başa dönmeye başladı gibi bu durum dünyaya ekonomilerde çok zarar verecek gibi açilsan olmuyor kapansan olmuyuor ne olacak bu böyle umarım biter de kurtuluruz bu illetten

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Araştırmalarım sonucunda düşüncem ve tespitlerim şu şekilde. Rna virüsü olması nedeniyle %100 bağışıklık kazandıracak aşı çok çok zor. İlaç tarafında daha hızlı yol alınıyor, hastalığa yakalanın iyileşme oranı hem ilaç prosedürü hem de edinilen tecrübe ile yükseliyor. Virüs enazından 2-3 yıl yokedilemez gibi, bununla yaşamayı öğrenmek gerekiyor.
    Er yada geç nüfusun %60 ı bu virüse yakalanacak gibi görünüyor. Virüs de bir yandan mutasyona uğruyor. Belki 10 yıl sonra öldürme oranı çok daha düşük bir virüs haline gelecek ama çok uzun bir süre bu.
    Bazı ülkelerde nüfusun %10-20 arası virüse yakalandı ve iyileşenler bağışıklık kazandı. Antikor testleri ile virüse yakakanıp atlattığınız tespit edilebilir ama şuan bu konuda test kapasitesi de yeterli değil.
    Virüse yakal*****n tekrar yakalanması ile ilgili anlamlı bir tespit yok o nedenle virüse yakalanıp atlatanın bağışıklığı olduğu kabul görüyor.
    Uzun bir süre avm, sinema, spor etkinliği, konser vb etkilinliklerden uzak yaşayacağız. Seyahat etmek risk olacak uzun süre. Ve kişisel hijyen ve maske kullanımı hayatımızın önemli parçası olacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

7. Gitsinler gitsinler...cok iyi gelir...hele nefesi kuvvetliyse....
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya, bir üfürükçünün koronavirüse karşı okuyup üflemesinden sonra bir mahallenin karantinaya alındını belirtti. Kayseri Tabip Odası, vatandaşları "Üfürükçüye gitmeyin" diye uyardı./HaberGlobal
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Katar’da 17 Mayıs’tan itibaren sokağa çıkan herkesin maske takması zorunlu.

Maske takmayanlara 3 yıla kadar hapis cezası veya 55.000 $’a kadar para cezası verilecek.

Böyle cezalar gelmeli o zaman herkes maskeyi takar

Sayfa 653/1001 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •