Sayfa 655/852 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon
Arama sonucu : 6815 madde; 5,233 - 5,240 arası.

Konu: KIPA - Tesco Kipa

1.  Alıntı Originally Posted by DahaFazlaOlmaz Yazıyı Oku
    Migros forumunda biri...
    Alttaki gönderiyi paylaşmış...

-------
    2 kipa 1,5 migros ben değerleme yaptırdım raporun çözünürlüğü küçük idi etik de bulmadım ky yanıltabilir diye o sebep ile KAP 'a koymadım...

Ondalık hesapta zorluk yaşayan olursa

3 migros = 4kipa diye düşünün...
    ------

ironi = inori
    http://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=21861

Genel Kurul Tarihleri, GK dedikoduları vb
    Şimdi 3 Migros=4 Kipa denkleminden gidelim. Migrosun içinde kipa var zaten. Kipa Migrosun ve onun bilançosunda yer alıyor.

3 ( Eski Migros+ Kipa) =4 Kipa
    3 Eski Migros+3 Kipa= 4 Kipa
    3 Eski Migros = 1 Kipa

Bu mantıklımı..

2. ky satmayınca habire aşagı çekiyorlar ben satmıyacam torunlarıma bırakacam tuvalet kagıdı niyetine ytd

3.  Alıntı Originally Posted by SpedeR Yazıyı Oku
    ky satmayınca habire aşagı çekiyorlar ben satmıyacam torunlarıma bırakacam tuvalet kagıdı niyetine ytd

4. takaslarda iş topluyor topladıklarını eve götürecek gibi bir durum ytd

5. Burayı ve diger platformları (twitter dahil) yakından takip ediyorum. Çok net olarak bir korkutma caydırma harekatı yürütülüyor bir kısım (!) odaklar tarafından. Farklı hesaplardan içeriği neredeyse aynı "satın" algısı yaratılmaya çalışılıyor. Bu trollerin ortak amaçla, koordineli ve organize olarak çalıştığı net. Kayde değer yorum yapan ve bilgi veren kişiler zaten belli. Biz bunlara itibar ederiz.

YTD

6. Nurundan kozmoz ve mosquite ya arkadaş kaç gündür millete sattırmak için ne uğraştınız be işin ilginç tarafı hisseniz yok ama hissesi olandan çok yorum yapıyorsunuz ha bide bi yönünüzü takdir etmeden geçemeyeceğim bu kadar azim ve geniş mezhepli bi sizi gördüm bu piyasada alkışı hak ediyosunuz ������ pardon ��������

7.  Alıntı Originally Posted by Martini Yazıyı Oku
    Nurundan kozmoz ve mosquite ya arkadaş kaç gündür millete sattırmak için ne uğraştınız be işin ilginç tarafı hisseniz yok ama hissesi olandan çok yorum yapıyorsunuz ha bide bi yönünüzü takdir etmeden geçemeyeceğim bu kadar azim ve geniş mezhepli bi sizi gördüm bu piyasada alkışı hak ediyosunuz ������ pardon ��������
    Sayın Martini,

bu yazdığınız arkadaşların diğer hisselerde de benzer yorumları olması manidar. Nibas için methiyeler sıralanıyor. artık insanlar sizden iyi niyet beklemiyor. beni kurtarmayın kardeşim zarar ediyorsamda benim zararım. eğer olurda bu kağıt yükselir ve farklı yerlere gelirse ne yapacaksınız merak ediyorum

8.  Alıntı Originally Posted by Martini Yazıyı Oku
    Nurundan kozmoz ve mosquite ya arkadaş kaç gündür millete sattırmak için ne uğraştınız be işin ilginç tarafı hisseniz yok ama hissesi olandan çok yorum yapıyorsunuz ha bide bi yönünüzü takdir etmeden geçemeyeceğim bu kadar azim ve geniş mezhepli bi sizi gördüm bu piyasada alkışı hak ediyosunuz ������ pardon ��������
    sorsan herşeyi ky için yapıyorlar derler

Sayfa 655/852 İlkİlk ... 155555605645653654655656657665705755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •