Sayfa 66/624 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon
Arama sonucu : 4989 madde; 521 - 528 arası.

Konu: Yatırım Fonları XI

1.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Dostum ben pandemiden bu yana TTA takılıyorum çok da güzel kazançlar elde ettim. Kendime göre çok güzel kazançlar elde ettim. Doğrudur kıymetli madenler olarak tanımlanıyor içinde farklı şeyler de olabilir. Altının gramı yıla 1090 tl.den başlamış benim verdiğim grafikte 1780 olmuş.%63 artmış. GTA %61 TTA %64 getirmiş.
    Screenshot_20231023-011914.jpg

TTA yine geride.Ustelik fon yönetim ücreti odemissin. Altın fonu alırken altından fazla getirmesini beklersin. Hsyf gibi. Aktif yönetilmesi gerekir . Altın endeksi fonu değil bunlar.

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Altın fonları içnde GGK olumlu yönde ayrışıyor.
    Muhtemelen içinde hisse bulundurduğu için.

Bir de altın fonları içindeki kira sertifikaları da altına dayalı kira sertifikası, altın bazlı sertifikalar.
    Akıllı olanlar hisse almış aktif yönetmiş.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Altın fonları içnde GGK olumlu yönde ayrışıyor.
    Muhtemelen içinde hisse bulundurduğu için.

Bir de altın fonları içindeki kira sertifikaları da altına dayalı kira sertifikası, altın bazlı sertifikalar.
    Pardon GGk hangisi .. Birde kendi aralarında da farklar var GTA ile TTA arasında %5 TTA önde hepsi kötü yönetiliyor denemez.. Şimdi tekrar baktım 30.12.2022 gram kapanış 1096 tl. hesap ortada çok bu saatte uzatmayacağım yarın iş güç var..

4.  Alıntı Originally Posted by ayhanol1 Yazıyı Oku
    Pardon GGk hangisi .. Birde kendi aralarında da farklar var GTA ile TTA arasında %5 TTA önde hepsi kötü yönetiliyor denemez.. Şimdi tekrar baktım 30.12.2022 gram kapanış 1096 tl. hesap ortada çok bu saatte uzatmayacağım yarın iş güç var..
    İnveo portföy altın fonu. GGK

5.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Akıllı olanlar hisse almış aktif yönetmiş.
    Ya kardeşim sen şimdi işi başka yerlere çekme bu işin dönemi var yakalarsan kazanıyorsun işte. Millet şu anda savaştan kan ağlıyor. Hisse alanlar twitter de çare arıyor. Onları ne yapacağız . Herkesin risk algısı farklı ..

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    İnveo portföy altın fonu. GGK
    Evet doğrudur küçük kurumlarada çok güvenmediğimden benim bu konuda tercihim Türkiye nin dev bankası olmuş. Bakın pazar payı da %16.12 lider konumda. İnveo %1.44 herkesin risk algısı farklı...

7. Ons altın savaş zamanlarinda özellikle ABD nin savaşa girdiği yıllarda en fazla yüzde 25 artmış o da 1 sene içinde gerceklesmis baktınız mı hiç , yani ABD Filistin'e girse bile en fazla yüzde 25 bekleyin o da uzun süreçte , çok aldanmayın artışlara

Altının şimdiye kadar kaydedilen en yüksek fiyatı 7 Ağustos 2020'de 2.074,88 dolardı. Ancak enflasyona göre ayarlarsanız altın, 1980'de enflasyona göre düzeltilmiş 2.429,84 dolarlık fiyatla şimdiye kadarki en yüksek fiyatına ulaştı

Rusya Ukrayna Savaşı'nda da 1998$/ons Max gördüğü nokta.

8.  Alıntı Originally Posted by Icarus88 Yazıyı Oku
    Ons altın savaş zamanlarinda özellikle ABD nin savaşa girdiği yıllarda en fazla yüzde 25 artmış o da 1 sene içinde gerceklesmis baktınız mı hiç , yani ABD Filistin'e girse bile en fazla yüzde 25 bekleyin o da uzun süreçte , çok aldanmayın artışlara

Altının şimdiye kadar kaydedilen en yüksek fiyatı 7 Ağustos 2020'de 2.074,88 dolardı. Ancak enflasyona göre ayarlarsanız altın, 1980'de enflasyona göre düzeltilmiş 2.429,84 dolarlık fiyatla şimdiye kadarki en yüksek fiyatına ulaştı

Rusya Ukrayna Savaşı'nda da 1998$/ons Max gördüğü nokta.
    Altının yükselmesinin ve bundan sonra da yükselecek olmasının tek sebebi savaş değil.

Sayfa 66/624 İlkİlk ... 1656646566676876116166566 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •