Sayfa 660/1000 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Büyük bir süt ürünleri imalatçısının konkordato talebi olduğu iddia ediliyor. Teyid edebilecek var mı?
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Büyük bir süt ürünleri imalatçısının konkordato talebi olduğu iddia ediliyor. Teyid edebilecek var mı?
    yok ama pınar için söylenti vardı
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    pınar değil.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    pınar değil.
    Artık bu işler olağan her gün her sektörde duyacağız alışalım. Ben hala memleketi bu hale getiren beton ekonomisinin` ağababa` larından bir batış haberi duymadım bana bu tuhaf geliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    pınar değil y...an....

6.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Büyük bir süt ürünleri imalatçısının konkordato talebi olduğu iddia ediliyor. Teyid edebilecek var mı?
    Bu haber 1 ay önceden çıktı.Ancak hükümet yetkililerinin bunu durdurduğu iddia edildi. Bursa'nın güzide bir firması söz konusu olan. umarım yanlış haberdir.
    Y.T.D.

7.  Alıntı Originally Posted by feray007 Yazıyı Oku
    Bu haber 1 ay önceden çıktı.Ancak hükümet yetkililerinin bunu durdurduğu iddia edildi. Bursa'nın güzide bir firması söz konusu olan. umarım yanlış haberdir.
    sütaş değil y...an....Abartmayın...yörsanın sahibi abraj capital.O battığı için y...an zor duruma düştü.Olay bu.

8.  Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Artık bu işler olağan her gün her sektörde duyacağız alışalım. Ben hala memleketi bu hale getiren beton ekonomisinin` ağababa` larından bir batış haberi duymadım bana bu tuhaf geliyor.
    Sn. Umutabi işsizlik fonundan fonlanan bankalar 0.98 hikayeli ev satışlarını fonlamıyorsa beklentinde olma ihtimali var. Ama kafalar beton olduğu için betonculardan ciddi batan olmayacak görünüyor.

SM-C9000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Gelecek gece alınan yol gibidir. Yol aldıkça aydınlanır. (T2)
    Buradaki paylaşımlarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir. Kendime faydam yok.

Sayfa 660/1000 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •