Sayfa 67/494 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon
Arama sonucu : 3947 madde; 529 - 536 arası.

Konu: IZOCM - İzocam

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    2015 ten sonra böyle çıkan şirket var mı?
    Dostum 2015 ten sonra deil öncede bu şekil çıkan hisse yok .bütün şirketler ortaklarını çıkararak borsadan çıktılar
    Eğer olursa bir ilk olacak örneği yok
    Ya benim anlamadığım siz sürecin nasıl farkında olmaazsiniz hala aklınızı ortaklıktan çıkarmaya sokuyonuz
    Bu olmadan borsadan çıkma imkanı varmış piyasa bunu fiyatliyor
    Bu demek deildir patron yarın fikir değiştirmez
    Borsada ortakları çıkarmak daha kolay bence
    Onun için SPK nin bu fiyatı patron içinde belki uygun olmadı
    Yani patron isterse pay alımı bittikten sonra yeni bir şey yapar onu yapar bunu yapar
    Patronun insiyatifine tasarrufuna SPK da karisama bizde yarın 100 TL gönüllü aliyom cebimden der mineccimmiyiz
    Yada şu anki islemden çıkar gider ortak bırakır bizi
    Benim süreç olağan işliyor demem normal 2/23/1 e göre başvurma hakkı vardı şirket buna göre başvurdu
    Artık gerisi ne olur bilinmez ancak bu şekilde 95 ile kottan çıkma hakkı pekâlâ var imiş
    Bunu anlayin artık
    Ama bu yarın patronun ben ortakları çıkarmak için hisse toplama istiyorum demesine engel deil
    500 sayfadır bunu tartisiyoz alın madde SPK teblig herşey açık

.8. madde
    http://www.resmigazete.gov.tr/eskile...0131224-17.htm

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    o kadar yazı var bununla ilgili internette.böyle bir şey olsa yorumlarında 98 e ulaşamazsa da tebliğin şu maddesine göre isterse ortaklarıyla borsadan çıkabilir diye bir cümleye dahi denk gelmedim. en azından tebliğ yorumlayanlar bundan da söz etmezler miydi?
    Efyali şirketin 3 yıl hissesini vermeyen kişi kadar takasbankta bloke bırakması ne demek
    Yahu burdan bile anlamaniz lazım gerkemezmi
    Vallahi billahi
    98 buldumu zaten senin dediğin de iş sana kalmıyor patron hisse adedin kadar senin hesabina para yatırıyor senin hisselerin uçuyor siliniyor o senin elinde deil
    Bizimkinde mecburiyet yok bunun için 3 yıl takasbankta paran hazır bekliyor
    Şu an biz ortakları çıkarmadan birsadan çıkış aşamasındayız azıcık beynizmizi calistrilarim
    Piyasa zaten şu an bunu fiyatliyor
    Senin dediğin olsa hisse 20 TL olurmu yedirirlermi

PRA-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. sizin dediğinizi anlıyorum ama 2014 te 95 payla son 30 günlük ortalama ile çıkılmış ve çok tepki gelmiş değiştirilmiş. şimdi sizin dediğiniz gibi borsadan çıkmada böylesine bir açığın olmasını ve diğer şirketler tarafından kullanılmamasını anlamıyorum.

4. Çok açık ve net şirket kottan çıkıyor...
    %95 bulmuş ve onay almış..
    Gereği olan son 1 aylık ort fiyattan çağrı yapıyor.
    20 gün sonra biste yazacak şirket
    Spk onayına istinaden 20 iş günü çağrımı yaptım benim sıramı kapatın diyecek

Biz de kot dışında ortak olacağız..

Bizi oetaklıktan da çıkarmak isterse %98 ulaşması gerekir

Hepsi bu...

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ateşteki ağaç menem, dönüp duran şu taş menem,
    Bak şu ateş yalımına, ben bu yanana sığmazam...

5. İlk olacak diyorsunuz bakalım o zaman.

6.  Alıntı Originally Posted by cinali Yazıyı Oku
    sn.garip brsacı
    1.bir kere süreci telaşınız ve paniklemeniz nedeniyle kavramamışsınız.
    2.türk demirdöküm zamanındaki ile şimdiki farklı nedeni zaman sadece yuzde 95 vardı.spk.nın bahsettiğim 2015 yılındaki bültende kottan çıkma kararı verimiş.peki bizde bu karar varmı yok ne var ön kşul gereği alınan genel kurul kararı gereğince mecburi olan pay alım teklifi onayı vr sadece bu kadar basit.
    3.daha şirketten dilek hanımın ayrıldığından haberin yk.kaç gün oldu ayrılalı en az 15 lmuştur.
    4.teb yatırım prsüdürü yani şu andaki pay alım teklifi sürecini bilir başka ne bilecek bilsede konu dışında bigisi yoktur olsada paylaşmaz onları şu andaki süreç ilgilendirir.
    5.spk.ya ve brsa istanbula yazılacak dilekçe örneğini ve gündeme getirene tutup yazın diyorsun komik oluyor
    6.korkma meselesine gelince benim 2 tane şirketle kendi çabamla çtığım davam var.1 izinli 1 de izinsiz olması nedeniyle davalı olduğum şirket var izinli olanda hem şirket hemde spk.prtest edilmiştir grupça.
    7.kotdan çıkmaya karar vermeye yetkili merci spk.dır ordan çıkan karara göre brsa istanbul bu işlem için resen karar alıyor.demirdökümdede böyle olmuştur.ortada spk.ca verilmiş bir karar henüz yktur.
    burda bilgi ve tecrübelerimizle faydalı olmaya çalışıyoruz.insanı yazdığına lütfen pişman etmeyin.siz önce kendi korku ve panik durumu atlatın derim tekrar.bu saatten sonra fiyat aynı yerde piyasalar zaten kötü beklemekten başka yapacak birşey yk.
    sağlıkla kalın
    Sayın cinali çok rahat, sakin ve kendinizden eminsiniz siz de hiç korku ve panik hali yok herkes sizin gibi olursa bu patron nasıl %98 i bulacak..ah patron ah 3 yıl beklesende yine %98 ulaşamazsınız

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. yahu hadi ben anlamadım bu işi. siz madem bu kadar iyi biliyordunuz nasıl bu aşamaya geldiniz? ben bu kadar bilsem kesinlikle satar ya da hisse azaltırdım. bilmediğim için sonuna kadar gitme kararı aldım. tebliğde açık neden farklı bir fiyat beklediniz ki?

8.  Alıntı Originally Posted by efyalli Yazıyı Oku
    yahu hadi ben anlamadım bu işi. siz madem bu kadar iyi biliyordunuz nasıl bu aşamaya geldiniz? ben bu kadar bilsem kesinlikle satar ya da hisse azaltırdım. bilmediğim için sonuna kadar gitme kararı aldım. tebliğde açık neden farklı bir fiyat beklediniz ki?
    Azaltmak ne kelime %50 daha takviye yaptık. Böyle patrona ortak olmayacak sında kimle ortak olacaksın.

DUA-L22 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 67/494 İlkİlk ... 1757656667686977117167 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •