Sayfa 670/1002 ÝlkÝlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,353 - 5,360 arasý.

Konu: Dolarda Yükseliþ Kaçýnýlmaz XII

Alýntý Originally Posted by EGEDUK Yazýyý Oku
    Karadeniz’de yangýn var mý?

Maalesef var gözüküyor, sadece Doðu Karadenizde yok.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2. TOMA'lar yangýnda kullanýlamaz mý?
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracý adayýnýz iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMÝÞÝNÝ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

kartal ve izmit taraflarýnda bir takým ormanlarýn ateþ alarak üç günden beri yanmakta olduðunu haber veriyorlar.
    odun için dersaadetin bu kadar sýkýntý çektiði bir zamanda yaný baþýmýzdaki ormanlarýn muhafaza edilemiyerek böyle israf edilmesi doðrusu cay-ý teesüftür.
    bunlarýn muhafazalarýný taht-ý mesuliyete almak hakikaten becadýr (münasip olacaktýr).
    30 temmuz 1878

Ýstanbul Valiliði: "30 Temmuz-31 Aðustos tarihleri arasýnda ormanlara girmek, orman çevresinde ve içinde mola vermek, orman alanlarýnda piknik yapmak yasaklanmýþtýr."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Erdoðan: "28-30 Temmuz'da 71 orman yangýný ne yazýk ki çýkmýþ vaziyette, 57'si kontrol altýna alýndý, 14 orman yangýnýný kontrol altýna alýnma çalýþmasý devam ediyor."

Erdoðan: "(Yangýnla mücadele) Az önce yaptýðýmýz görüþmeler neticesinde Azerbaycan da bir amfibi uçaðýný gönderecek."

Erdoðan: "Ýnsansýz hava araçlarýmýzla bölgelerin durumunu sürekli inceliyoruz."

Erdoðan: "(Yangýnla mücadele) Bugün itibarýyla uçak sayýmýz 5-6'ya çýkmýþ vaziyette. Bu uçaklardan Rusya'dan ve Ukrayna'dan aldýðýmýz uçaklar var."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardýr. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alýntý Originally Posted by EMLAK Yazýyý Oku
    bu ayvagöbüþ ya 13 yaþýnda ya 75
    Yaþtan baðýmsýz, Nuriþ balatalarý bir miktar daha yakmýþ yaw!

7. Nereden bulaþtý nereden geldi farkedemedim. Bi yapýþtý günde 30 mesaj yapýþtýrýyor bot mudur nedir :D (laf ortaya, kimseyi alýntýlamadým ona göre)

Alýntý Originally Posted by Patrick Bateman Yazýyý Oku
    Nereden bulaþtý nereden geldi farkedemedim. Bi yapýþtý günde 30 mesaj yapýþtýrýyor bot mudur nedir :D (laf ortaya, kimseyi alýntýlamadým ona göre)
    Maestroya laf yok patrik...
    Yeni yatýrýmcýyým. Benim yazdýðýmla yatýrým yapmayýnýz. Selamlar.

Sayfa 670/1002 ÝlkÝlk ... 170570620660668669670671672680720770 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •