Sayfa 672/997 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon
Arama sonucu : 7975 madde; 5,369 - 5,376 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    patron çıldırdı,TL'de damping.

Yeni Şafak’tan şok duyuru: TCMB faiz indirecek , "Türkiye’nin sürdürülebilir büyümesi için TCMB’nin yatırım düşmanı olan faizi indirmesi bekleniyor."

http://www.paraanaliz.com/2017/ekono...direcek-19298/
    uzun vadede mevduat faizlerini arttıran bir hamle olur umarım faiz indirimi yapılır ! ben destekliyorum

2.  Alıntı Originally Posted by human01 Yazıyı Oku
    Üstat burdaki söz konusu olan banknot değil.toplamda MB hesaplarına gecelik yansır.bu işlemi banka hazine departmanı üzerinde yapar.sanal olarak teyit fişleri kesilir.yada mahsup fişleri.bu isleri bizzat yapıyordum.musait bir zamanda ayrıntılı yazayım.syg.

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burası yeri değil, uzatmayalım. Detayını özel mesajla yazdım.
    Forum kuralları 'nı okudunuz mu?

1. Siyaset, din ve futbol konularında fanatizm,
    2. İdeolojik tartışma ve kavgalar,
    3. Sonuna YTD yapıştırıp fiyat tahmini veya hedefi göstermek,
    4. Hisse başlıklarında hisse harici konular yazmak
    5. Silinecek bu tarz yazıları alıntılamak / cevaplamak...

Kurallara AYKIRIDIR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Adana
    Gönderi
    10,753
    Bu arada akbanktan vade fiyatı alan var mı?

MI MAX cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Burdaki tüm yorumlarım yatırım tavsiyesi değildir.

Rica etsek sadece oran paylasilsa daha iyi olmazmi.

5. ocağın üstünde ateşte olan bir sütün kaynayıp kaynamadığını anlamak için illa elimizi içine sokmamız gerekmez dumanından fokurdamasından kokusundan anlarız normal biri bu şekilde anlar !! ama başkası bu şekilde anlamak imkansız ancak elinizi içine sokarak anlayabilirsiniz diyebilir ve süt daha kaynamamış hatta soğuk diye de iddaa edebilir sonuçta elini kaynamış sütün içine sokar ve kaynamış olduğunu bir şekilde anlar !!!

Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    uzun vadede mevduat faizlerini arttıran bir hamle olur umarım faiz indirimi yapılır ! ben destekliyorum
    Enflasyonu napicaz onu nasıl indiricez .umarim oyle bi salaklık yapmazlar ayni gun 20.25 krs ucariz.

7.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Enflasyonu napicaz onu nasıl indiricez .umarim oyle bi salaklık yapamazlar ayni gun 20.25 krs ucariz.
    illa kaynamış sütün kaynamış olduğunu anlamak için ellerini kaynamış sütün içine sokmak istiyorlarsa yapacak bir şey yok !

Yalnız ortadan şöyle bir durum var, erk sahipleri enflasyonu milletin sırtına yıkıp, düşük Tl faizi ve yüksek döviz kuru ile ihracatı arttırıp dötü ! kurtarmaya fena halde bel bağlamış görünüyorlar. O yüzden kimse faiz için olmaz olmaz demesin.

Sayfa 672/997 İlkİlk ... 172572622662670671672673674682722772 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •