Sayfa 676/1001 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,401 - 5,408 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

1. günaydınlar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Empati bile yok ve sonunda hitler haklıymış dedirtecekler.

Dünyada ikiyüzlü bir siyaset var ortada.

Gerçekten DEMOKRASİYE ve İnsan haklarına inanan bir devlet yok gibi.
    İnsanlığın gelişmiş tür örneğidir geni bozuk insan, canidir,çünkü kökü pirimatımsı varlıktır, lkeli ne bulursa yer,gelişmiş kanı bozuk caniside öldürmekten zevk alır kandan beslenir,ha yahudi ha diğer din mensupları hep aynidir,zaten semavi dinleri kökenide yahudilikten gelme değilmi,geçmişte hep bunu gördük,en büyük canide hitler,haçlı ordusu,roma,cengizhan ve onun uzantısı hülagü han,adamlar tengriciliğinin içinede ettiler onuda alet ettiler,devamlı derim hangi din türü ne olursa olsun fark etmez,din savaşlarının yarısı dünyayı maf etti,kızıl koministinde bundan farkı yoktur,zamanında onlarda çok caniydi,ulen dünyayı düşünün gidişat hiç iyi değil diyeceğim ama onların istediğide bu,çünkü ne kadar az nüfus olursa caniler,gaddarlar için iyidir,zaten dünya nüfusu 500 milyon olması lazım diyorlar,öyle olmasını istyorlarki 26 kişinin serveti dünya insanının yarısına bedel,el atsalar dünyada aç,fakir kalmaz

O. Çocuğu bunak bidon
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Biden: Hastanedeki patlamayı diğer taraf yapmış görünüyor

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
    Bosnada insanlık dramı yaşandı,sırp cani katiller zevk için kan döktü,medeni dediğimiz avrupa abd bunu izledi,yahudi,dinci siyasal islamında bundan farkı yok,kötü kötüdür hiç iyi olma ihtimalleride yoktur,çünkü ruh hastasıdırlar,ayni malzemeden olan biride bizdedir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,592
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Timsahın göz yaşları,dinci siyasalda,yahudide onların eseri,bazen diyorumki abd yok olsa bunlar olmaz diyorum,ama geçmişe bakıyorum hepsi ayni hamur.

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    70 milyon Yerliyi öldürüp te, dünya ya liderlik yaparak insan hakları ahkamı kesenlerin çocuklarından biri ne de olsa!
    "İyi insanlar cennete gider değil, İyi insanlar nereye giderse orası cennet olur."

Alıntı Originally Posted by Küçük Çiftçi Yazıyı Oku
    70 milyon Yerliyi öldürüp te, dünya ya liderlik yaparak insan hakları ahkamı kesenlerin çocuklarından biri ne de olsa!
    Hani bizdede çökme varya şimdilerde.

abd de çoluk cocuk katledip araziye konma filmleri izledik kovboy filmlerinde.

bidon gene taraflı yüzüyle Gazzeye çökmeye devam edin demiş.Bombalamaya devam edilmeli demiş.

Haçlı ve siyonis güçler gene devrede bu yüzyıldada.

Masonlar ne yapıyor acaba TÜRKİYE de ?

İşte böyle böyle istemediğim bir ortama çekiliyorum.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 676/1001 İlkİlk ... 176576626666674675676677678686726776 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •