Sayfa 678/1011 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon
Arama sonucu : 8084 madde; 5,417 - 5,424 arası.

Konu: Viop XLVI

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Alper bunların seninle derdi ne abim. Hisse alırsın kimildamadaz elektrigini keserler. Üstelik Alper kardeşim temizlik çamaşır ütü yapacakken olur mu ya hu
    Vallahi doğru bildin ütü çamaşır hepsi kaldı
    Bu hafta aslesan, tekfen, ekgyo, oyakc, ısc ve enka şov yapacak izle. Bi ona vuracam kırbacı bi öbürüne.

Yatirim batirim tavsiyesi degildir. Benim aklimla yatirim olmaz.

2.  Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    5915-5920 ortalamayla flat. Haftasonu petrol de bulunsa, savaş da çıksa beni bağlamaz
    Ahahaha...

250 milyar m3 daha ek rezerv bulunmuş. Toplam bulunan doğalgaz rezervi 1 trilyon m3 'e çıkmış.
    Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer.

Alıntı Originally Posted by deepfish Yazıyı Oku
    Ahahaha...

250 milyar m3 daha ek rezerv bulunmuş. Toplam bulunan doğalgaz rezervi 1 trilyon m3 'e çıkmış.
    seçime kadar 1 trilyon 69 milyar metreküpe vurur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by el turco Yazıyı Oku
    devletimiz bu işleri çok sevdi. heralde yakında para sayma makinesi yetmeyecek. kürekle el arabasına doldurup kantarda tartarız artık.

ösym'nin bugün sorduğu soru:

2022 kasım ayı itibariyle son 1 yıl içinde en fazla kazandıran yatırım aracı hangisidir.

ilinçaltına oynama böyle bir şey
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    St.Tropez . Miami . Panama . Los Angeles . Sütlüce daimi terk 84
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Eskiden arazi taşlarının üzerinde uyarı oluyordu. Birisi bunlara zarar vermenin çok büyük cezası var demişti.

Bir şeyi önlemek zor oldukça cezası da çok artıyor ve korku faktörü devreye sokuluyor.

kanunu bilmiyordum demekle de olmaz. hangi yelatteysen oranın kanunlarını bilmek zorundasın. new york' ta birisinin arazisine izinsiz girmekle teksas' ta girmek arasında hayatta kalma şansın açısından uçurum kadar fark var. hee bizde de öyle . sen git dağdaki bir tane tek başına dolanan etrafında hiç insan görmediğin kuzuyu al götür... bak bakalım başına ne geliyor.. imağ haçim bey, ben böyle bir kanunu bilmiyordum diye ağır ceza mhakemesinde , takım elbise kravatla iyi halla görünme gayreti içinde yırtın dur.....
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

6.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    seçime kadar 1 trilyon 69 milyar metreküpe vurur

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
     Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Bal tutan parmağını yalar.

Sürekli fon alın profosyonellere güvenin deniyor. Twitter'daki kişilere bir sürü ceza geliyor ama fon yöneticilerine pek ceza yok, yani bu kesim toplumun en temiz en ahlaklı kesimdir gibi bir durum var bana inandırıcı gelmiyor.

Bir fon yöneticisi BBHT'ye çıktı tamamen robotik ve belirli algoritmaya göre bir fon çıkaracağız dedi, o tip şeye daha fazla güvenirim.

var zaten öyle bir çok fon. fakat o birçok fonun bazılarında , bazı durumlarda alyen anahtarı ile manuğel müdahaleler yapılıyor.
    kainatın BİR varlığından bütünleşip! kendi birliğinde meçhul bir menzile yol almakta olan, insan dediğimiz yüce varlığa salat ve selam olsun ! hamza sütbıyık -aka- klaus maximilian kerpenter münche

Duhul
    Oct 2021
    İkamet
    Gönderi
    3,668
    oradaki hurralı çalışma sırasında neler oldu ? o yüzünden dünya kupasını reddediyorum

Sayfa 678/1011 İlkİlk ... 178578628668676677678679680688728778 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •