Sayfa 684/999 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon
Arama sonucu : 7985 madde; 5,465 - 5,472 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz V

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Yahu efendim, babam 1928 doğumlu 1939 yılında Ingiltere imparatorluktu daha, dedelerim ve ninelerim Osmanlı imparatorlugu tebaasiydi.
    İngiltere hala imparatorluk değil mi? Vergiye bağladığı kaç tane devlet var,bence iş vergiye bağlamakta.Bizim elimizde de cücük kadar kuzey kıbrıs var ama vergi toplamak yerine bir de üste para ödüyoruz.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    İngiltere hala imparatorluk değil mi? Vergiye bağladığı kaç tane devlet var,bence iş vergiye bağlamakta.Bizim elimizde de cücük kadar kuzey kıbrıs var ama vergi toplamak yerine bir de üste para ödüyoruz.
    O işin piri Fransa, Ingiltere sütten cıkmış kaşık sayılır, onların yanında.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Inönü 2 yaşındaki oğlu Izzetin cenazesine gidememiş birisi, ileride Reyisin kulağı çok çınlayacak.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Dolar/TL 6.0631

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    O işin piri Fransa, Ingiltere sütten cıkmış kaşık sayılır, onların yanında.
    Tam tersine Fransızlar İngilizlerin tilkilikleri karşısında süt dökmüş kedi gibi kalırlar. İngilizlerin Akdenize hakimiyeti Cebelitarık, Süveyş kanalı ve Maltayı ele geçirmelerini incelemenizi tavsiye ederim. Bu tilkilik gözü dönmüşlük İngilizlerin kanında var, insan öğrendikçe hayret eder ama bunlar tarihi gerçekler.

6.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Yalnız gene ittifak devletleri ihtilaf devletleri oluşmaya başladı ,geçen seferki gibi yanlış tarafı tutup almanya yenilince biz de yenildik sayıldık olayı olmasın derim ben.Bu sefer hesap kitap daha iyi yapılmalı.
    İttifak tarihi gerçeklerin doğal bir uzantısıdır, zaman zaman hafızası zayıf olanlar bu köklü bağları fay hatlarını unuturlar. Bunlar hep vardı ve hep var olacak.

7. Fomc de herhangi bir değişiklik göremedim Marttaki toplantı için, fakat FED bu para saçma işini Nisana kadar aynı volümde sürdürmeye pek istekli görünmüyor, en azından bu yönde sinyaller geliyor.

8.  Alıntı Originally Posted by GKl Yazıyı Oku
    Tam tersine Fransızlar İngilizlerin tilkilikleri karşısında süt dökmüş kedi gibi kalırlar. İngilizlerin Akdenize hakimiyeti Cebelitarık, Süveyş kanalı ve Maltayı ele geçirmelerini incelemenizi tavsiye ederim. Bu tilkilik gözü dönmüşlük İngilizlerin kanında var, insan öğrendikçe hayret eder ama bunlar tarihi gerçekler.
    Al birini vur ötekine.
    Ama bence de Ingilizler daha derin bu konuda.

Sayfa 684/999 İlkİlk ... 184584634674682683684685686694734784 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •