Sayfa 69/128 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon
Arama sonucu : 1019 madde; 545 - 552 arası.

Konu: PRZMA - Prizma Press Matbaacılık

1.  Alıntı Originally Posted by dRanil Yazıyı Oku
    borsadaki kağıt sektörü
    sayın dranil tablonuza göre bu kağıdın bu seviyelerde olması tamamen manasız artık nasıl baskılıyorlarsa yada bizim bilmediğimiz ne biliyorlarsa kağıdı bu seviyede tutuyorlar. umarım en kısa sürede zararımızı karşılayacak kadar hızlı bir ileri atılım yapar. görüşlerim yatırım tavsiyesi değildir.

http://www.hisse.net/topluluk/showth...=1#post1295443
    haftalık hisse yarışmamıza kurallara uygun 3 hisse seçip katılın
    1 hafta yarışalım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. maksimum tas catlasa 1.60 gorur bulasmayın
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

5. soylemdimmi tam 1.60 dan dondu asagıya 1.61 ble diyemedi aylardır ezberledik bu teresi soyguncu bu senet simdi yeniden 1.50 ye iner
    yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir.

6. 07.12.2017 - 07.12.2017 tarihleri arasında PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK SANAYİ VE
    TİCARET A.Ş. payları ile ilgili olarak 1,54 - 1,59 TL fiyat aralığından 0 adet alış işlemi ve 20.000 adet satış
    işlemi Tarafımca gerçekleştirilmiştir. Bu işlemle birlikte PRİZMA PRES MATBAACILIK YAYINCILIK
    SANAYİ VE TİCARET A.Ş. sermayesindeki paylarımız/oy haklarımız 07.12.2017 tarihi itibariyle %24,69
    sınırına ulaşmıştır/aşmıştır/altına düşmüştür. İşlemin detaylarına ilişkin bilgiler aşağıdaki tabloda
    verilmektedir
    patron kağıt 1,40 -1,60 arasında durmasını istiyor. aşağıdan alıyor yukarıdan satıyor. ben ne dersem o diyor. bu nasıl borsa kağıt patronun elinde ister basar ister 5 e çıkarır. borsa başkanı bunları görmüyor mu?

7. 1 lerden aldığım kağıt 3 lere nasıl geldi diyordum. spek sayesinde gelmiş. spek kaçınca bakın yine 1,50 lerde gezmeye başladı. speksiz kağıt patronun elinde işte böyle sürünür. iyiki 3 lerden satmışım. kardan aldığım dairelerin iç dekorasyonunu yaptırıyorum şimdi. Teşekkürler spek YTD.

8. Çok fazla ky yığılması var, mal toplu değil şu halde denizde alabora olmasını bekliyor spek batan geminin mallarını toplayıp öyle götürecek ytd

SM-A510F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 69/128 İlkİlk ... 1959676869707179119 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •