Sayfa 696/993 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 7941 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: Yatırım Fonlarına, Borsa Endekslerine ve Hisselere W Bakışı-1

1. ve su dakika hissenin geldigi seviye

https://hizliresim.com/smnm7g

başkada hisse konusunda yazmama kararı aldim
    websterla biz tartısırız sonra barışırız olur arada öyle

2. Onur Bey Ustad;
    Bağışlayın, ben bir forum kullanıcısi olarak, bakış açınızdan ya da bilginizden istifade etmek isterim.

Ne zaman nasıl düşünmeliyiz, neleri göz önünde bulundurmaliyiz, bu gibi çıkarımlar yapmak isterim. Aksi takdirde burada ne işimiz var?

Teknikse, teknik olarak neleri göz önünde bulundurarak, bunları konuşalım. Bilgiye kıymet veriyorum siz ben bilgi vermem diyorsunuz. Saygım sonsuz ama bilgiye nasıl ulaşılacağıni bari soyleseniz.

Şimdi güzel giden hisse yakalamışsiniz. Tebrikler. Sizden hisse adı da istemiyoruz. Ama bunu nasıl yaptınız? Bunu olsun soyleseniz, yeni bir bakış açısı kazaniriz.

3. Bu arada Enka'nin patronu hisse almaya başlayınca durdurulan inşaatların başlayacağını düşündüğüm için ENKA faaliyetlere başlayacaktır yazmıştım. %2.90larda idi. %7.46 kapattı.

4.  Alıntı Originally Posted by Fuat Soylu Yazıyı Oku
    Onur Bey Ustad;
    Bağışlayın, ben bir forum kullanıcısi olarak, bakış açınızdan ya da bilginizden istifade etmek isterim.

Ne zaman nasıl düşünmeliyiz, neleri göz önünde bulundurmaliyiz, bu gibi çıkarımlar yapmak isterim. Aksi takdirde burada ne işimiz var?

Teknikse, teknik olarak neleri göz önünde bulundurarak, bunları konuşalım. Bilgiye kıymet veriyorum siz ben bilgi vermem diyorsunuz. Saygım sonsuz ama bilgiye nasıl ulaşılacağıni bari soyleseniz.

Şimdi güzel giden hisse yakalamışsiniz. Tebrikler. Sizden hisse adı da istemiyoruz. Ama bunu nasıl yaptınız? Bunu olsun soyleseniz, yeni bir bakış açısı kazaniriz.
    merhaba fuat üstad
    ben günlük,aylık,saatlik grafiklerine bakiyorum..hissenin direnc seviyelerine desteklerine.. mumların durumuna,yabanci paylarına..gördügü seviyelere( min,max) ,
    hem teknik hem temel olarak düsünüyorum diyim size

5. Teşekkürler Üstad.
    Günlük hareketleriniz için kullandığınız özel bir indikatör var mı?

Bu arada Saygideger Webster Ustad sizden rica etti bizler de ederiz; yazmaya devam ediniz lütfen.

biz acemiler de istifade edelim

Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Hisse işine yeni girdim. Bugün sattığım hissenin tutarı t+2 bakiyede bu t+2 bakiyeye repo/ppf da değerlenecek mi?
    Hayir tabiki ama baska bir hisse alabilirsiniz

Alıntı Originally Posted by paravarhuzurvar Yazıyı Oku
    Üstad eıb Te %5 nerdeee...
    Senin %1 de güzel hedef yarısına razıyım
    Ustad bende raziyim caktirmayin
    Citayi bilerek yuksek tuttum😀

Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    ppf
    Üstad, bugün bizimkiler bir araya gelip,
    Eve bi tane husqvarna testere almaya karar vermişler.
    Bizde "alın" dedik şimdi.
    Lazım olmasa masraf yapacak zamanda değiliz..
    Sen git eski sattığımız SKBNKı, husqvarna testere diye al gel.
    Hemde 1,54 ten girmişler iyimi.
    Önce sinirlendim ama valla haklılar,
    TSKB geldiğinden beri tek ağaç kesmeden 10 tane zincir eskitti, hergün maliyeti artıyor.

Sayfa 696/993 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •