Onemli Gunler Banner
Sayfa 711/1001 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon
Arama sonucu : 8003 madde; 5,681 - 5,688 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade - III

BSMV Binde 2’den yüzde 1’e mi yükselmiş ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakanlığı Koronavirüs Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Seçil Özkan, yeni normale geçişte vaka ve ölüm sayısına bakıldığını, nüfusu yoğun olan şehirleri çok dikkate alacaklarını söyledi. Özkan, "Ankara, İstanbul, İzmir gibi nüfusu yoğun olan şehirlerimizde geçişlerin biraz daha sonra olmasını bekliyoruz" dedi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Akar: "(Ege'deki tacizler) Bunlar çok ciddi tahriktir, provokasyondur. Bunun kendilerine hiçbir yararı yoktur."

Akar: "İyi komşuluk ilişkileri konusunda tüm girişimlerimize, sabrımıza rağmen son günlerde Ege'de yapılan tacizlerin izahı mümkün değildir."

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku

BSMV Binde 2’den yüzde 1’e mi yükselmiş ..
    EVET

Döviz ve altın alımında vergi arttı.

https://www.borsagundem.com/haber/do...-artti/1493414

Bence bu günlerde iyi günlerimiz.

Kayıt dışı gene artacak.

Yastık altı altını gene yastık altına kayacak.

Vergiler çığ gibi.

Ekonomimiz iyi ve enflasyonda düşüyor.

Demekle oluyorsa bravo.

Demokrasi ve koalisyonlu güçlendirilmiş Meclis şart oluyor.

Kuvvetler ayrılığıda şart.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Bende Gerçek MÜSLÜMANLA rın bayramını kutlarım.

Kafayı yedi diyenler vardır tahminim.

Hiç bu kadar huzurlu olmadım.

Neymiş derler dinin gerekleri?(Ahlaklı,mert ve dürüstlük)dedim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Şirketler teknoloji üssü haline gelecek

Koronavirüs döneminde teknoloji şirketleri gıda ve sağlık alanındaki şirketlerin de üzerinde bir değer kazandı. BIST Teknoloji Endeksi yılbaşından bu yana yüzde 41 yükseldi. Aynı dönemde BIST 100 Endeksi’ndeki değer kaybı yüzde 10.29 oldu. Teknoloji şirketleri borsada gıda ve sağlığın da önüne geçti. Gıda sektörü şirketlerinin yılbaşından bu yana değer artışı yüzde 1.44 ile sınırlı kaldı. Teknoloji şirketleri ilgi görmeye devam edecek.

Önleri açıldı

Koronavirüs salgınıyla birlikte küçük şirketlerin de önü açıldı. Çözüm geliştiren, pratik, hızlı, esnek seçenekler sunan firmalar rekabet yarışında öne çıkacak. Büyük şirketler, daha fazla küçük şirketlerle birlikte çalışmaya başlayacak.

Bireysel yatırımcılara hizmet artacak

Bireysel yatırımcıların önemi giderek daha fazla artıyor. Yeni dönemde kurumlar bireysel yatırımcılara verdikleri hizmetleri artırmak durumunda kalacak. Hem ürün bazında hem bilgi bazında bireysel yatırımcıların sistem içerisinde hareket etmelerini sağlayacak platformlar yaratacak ve bunları aktif olarak beslemeleri gerekecek.

https://www.finansgundem.com/haber/y...cek-mi/1493423
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Geçmişte Özal'yaptırdığı yollar ve köprüler bayramlarda beleş oluyordu.

Şimdi Başkanı'mız tamamını beleş yapmış.

?????????????????
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Sayfa 711/1001 İlkİlk ... 211611661701709710711712713721761811 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •