Sayfa 713/1006 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon
Arama sonucu : 8046 madde; 5,697 - 5,704 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul/Montreal
    Gönderi
    36,157
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ama emin olun hepsinin gözü ciğerci kedisi gibi Dolarda, Dolar bir düşsede bizde Dolara geçsek diye sabah akşam Doları takip etmekten helak oluyorlar.

MERKEZ BANKASI PARA BASACAK 14.05.2017
    http://www.yenicaggazetesi.com.tr/me...ak-163523h.htm
    Benim de gozum dolarda.

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by astalavista Yazıyı Oku
    Arkadaşlar konu biraz da mevduatı ilgilendirdiği için buraya yazmak istedim

300k için Denizbank 17.2, Akbank 16.5 veriyor

Akbank'ın özel tahvil bonosuna bakıyorum bileşik faiz %19 görünüyor 1 ay vadede.

Ee Akbank batmayacağına göre bu daha mantıklı değil mi? Nerede hata yapıyorum?
    Niye illa Akbank yada Denizbank vadeli ? Bu oranlar ile kusura bakmayın ama mevduat yapmak pek akıllıca bir seçim değil.Bu arada Akbank büyük diye batmaz demek çok doğru bir mantık değil şimdilik tüm bankacılık sistemi aynı sağlamlıkta ama bazılarının kredi riski diğerlerinden daha fazla. Saygılar.

Alıntı Originally Posted by Orko Yazıyı Oku
    Eğer para basıldığı haberini alırsam bütün nakiti dolara çevirir ve bankadan çekerim. Hiç düşünmem, beklemem bile.
     Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Aslında para basılıp basılmadığı MB nın yayınladığı verilerde rahatlıkla görülmeli. Lakin geçmişte hokus pokus yöntemi ile nasıl daha fazla basılacağı konusunda şöyle bir haber vardı sonrası ne oldu olmadı bir daha ortaya çıkmadı. Ama ben bu haberi gördüğüm günden beri ( aslında çok daha önce bunları yapabileceklerini tahmin edip güvenli limana yanaşmıştım ya neyse) dilim döndüğünce tüm yakın çevreme bir an önce Tl yatırımından vaz geçin deyip durdum . Yapan yaptı ve bana dua ediyor yapmayan şimdi bana siz vatan hainisiniz Dolar tutuyorsun biz Tl tutup vatan millet Sakaryacılık oynuyoruz diyorlar.Ama emin olun hepsinin gözü ciğerci kedisi gibi Dolarda, Dolar bir düşsede bizde Dolara geçsek diye sabah akşam Doları takip etmekten helak oluyorlar.

MERKEZ BANKASI PARA BASACAK 14.05.2017
    http://www.yenicaggazetesi.com.tr/me...ak-163523h.htm
    Merkez bankasının para basma yetkisi de mi, elinden alındı
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

4. %20 ler azaldı. Tl faizleri geri geliyor
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    O faiz %50 idi.
    3 aylik ozel olarak cikarttilar.
    Ancak o sekilde 10 dan 30 a gitmis dolaresin onunu kesebildiler.
    Ben ise %500-600 gecelik faizler ile repo yapiyordum.
    Syg,
    Eski mesajlarının ikisinden biri borsa hisse senedi olurdu. Seni takip ederim. Ama son zamanlarda borsa pek yazmıyorsun. Dikkatimi
    çekti. Grafiğe şöyle bir baktım borsa 120000 lerden 93000 lere gelmiş zaman zaman yukarı tepki verse de düşüş trendi içinde görünüyor. Eski bir borsacı olarak merak ediyorum sence dibin dibi nereleri olabilir. Bol kazançlar.

6.  Alıntı Originally Posted by Tweety Yazıyı Oku
    Vakıf yeni giriş %19
    Burgan yeni giriş %19
    Odea temdit %18.25
    Miktar ve vade belirtmeyi unutmayınız. Çünkü oranlar bu kriterlere göre değişiyor.

7.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Miktar ve vade belirtmeyi unutmayınız. Çünkü oranlar bu kriterlere göre değişiyor.
    Haklısınız , hepsi kısa vade, 32-60 arası.

8.  Alıntı Originally Posted by Ahme Yazıyı Oku
    %20 ler azaldı. Tl faizleri geri geliyor
    olurda pazartesi dolarda düşüş olursa 19ları da aratır bunlar, yanlış mı düşünüyorum

Sayfa 713/1006 İlkİlk ... 213613663703711712713714715723763813 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •