Sayfa 719/987 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon
Arama sonucu : 7891 madde; 5,745 - 5,752 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XV

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    > Halkın dikkatini ekonomik yıkımdan uzaklaştırmak için nereye hırlayacağını şaşırmış yandaş medya - yiyici AK Troll koalisyonu ile Türkiye'nin en önemli sanatçılarından biri arasında tercih yapması gereken Devlet Bahçeli, yine şaşırtmadı...
    -> Devlet ihalelerinden indirdikleri ve ikişer üçer maaşları sayesinde pahalılık, geçim sıkıntısı, işsizlik gibi dertleri olmayan AKP-MHP camiasının neden sürekli bu kadar gergin olduğu gizemini koruyor...
    -> Cumhurbaşkanı Erdoğan AB ülkelerine seslendi: ''Biliyorsunuz ben ekonominin kitabını yazdım, enflasyon noktasında yardım edebileceğimiz bir şey varsa…''
    -> AK Parti Geleneksel ''Türkiye'yi batırıp halkı açlığa mahkum ettiğimiz gerçeğini gürültüye getirmek için önümüze gelene çemkiriyoruz'' Şenlikleri bu hafta Sezen Aksu'yu ağırladı. Peki önümüzdeki haftanın sürpriz ismi kim? Birazdan...
    zaytungdan...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. kısa vadede 2 adet iyi senaryo:

KKM'de ağırlıklı maliyet 13- 13,5lar arası oluşuyor..

dolayısıyla, millete yüzde 17, tl faizini kitlemek için önümüzdeki 2 ay boyunca 13,85 hattına ölümüne bir savunma gelebilir şahap'tan...bu süreçte şayet kur kontrolden çıkarsa en az 1000 bp bir faiz artırımına da gidebilirler...

kötü senaryoları yazmadım..zaten burada yazmaya gerek de yok
    ytd..

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,947
    Piyasalarda Bugün: Birkaç sene öncesine kadar provokasyon işini Sedat Peker'le gören AKP-MHP ikilisi, muhtemelen akli dengesi pek de yerinde olmayan vasıfsız bir sahtekara kadar düştü...

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=401186
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Bist < 2000

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5. bist'i kim, niye satıyor?
    ytd..

6. üstelik hisseler sudan ucuzken
    ytd..

Kap : Saat 17:32:21 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir. Borsamız Pay Piyasasındaki tüm sıralarda, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem gören pay ve pay endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası Pay Repo Pazarı’nda işlemler geçici olarak durdurulmuştur.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Kap : Saat 17:32:21 itibarıyla Endekse Bağlı Devre Kesici Sistemi Devreye girmiştir. Borsamız Pay Piyasasındaki tüm sıralarda, Vadeli İşlem ve Opsiyon Piyasasında işlem gören pay ve pay endekslerine dayalı sözleşmelerde ve Borçlanma Araçları Piyasası Pay Repo Pazarı’nda işlemler geçici olarak durdurulmuştur.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...32#post5750732

Kendime masallar.!!!
    Masallar dünyası.!!!
    Forex dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 719/987 İlkİlk ... 219619669709717718719720721729769819 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •