Onemli Gunler Banner
Sayfa 72/191 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon
Arama sonucu : 1525 madde; 569 - 576 arası.

Konu: DOBUR - Doğan Burda Dergi

1.  Alıntı Originally Posted by Borsacim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, bu hafta durum ne olacak? 4.08 altı bence artık çok zor. Mallanmak için çok uygun seviyelerdeyiz. Bu hafta 1-2 tavan yakışır hissemize.
    Deutsche verdikçe hiç bir yere gidemez,

F8331 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

DOBUR Solo 2017/9 Aylık DÖNEM KARI (ZARARI): -4.162.814

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Çok düşük işlem hacmi ile hisseyi düşürüyorlar

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hızlı düşüşe anlam verebilen varmı

6. 5 lerden 3 e düşmüş şimdede yüzde 10 yapmış yapsan nolur borsa yerine kumar oynasam daha çok kazanırsın bu ülkede bakalım kimse borsaya yanaşmayınca napıcaklar halka arz değil halka başka bişey bunun adı

D6503 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Daha önce Kamuyu Aydınlatma Platformu vasıtasıyla yapmış olduğumuz Özel Durum Açıklamaları haricinde, mevcut durum itibarıyla Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği" gereğince kamuya açıklanmamış yeni bir özel durum bulunmamaktadır.

8.  Alıntı Originally Posted by Abomber Yazıyı Oku
    Daha önce Kamuyu Aydınlatma Platformu vasıtasıyla yapmış olduğumuz Özel Durum Açıklamaları haricinde, mevcut durum itibarıyla Sermaye Piyasası Kurulu'nun II-15.1 "Özel Durumlar Tebliği" gereğince kamuya açıklanmamış yeni bir özel durum bulunmamaktadır.
    Bu günkü KAP haberi.. Beyler daha önce yapılan özel durum acıklaması nedir ? ben kaçırmışım onu...

Sayfa 72/191 İlkİlk ... 2262707172737482122172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •