Onemli Gunler Banner
Sayfa 733/1002 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8009 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XII

1. TÜRK Oğlu TÜRK - Kafatası
    @ErcVatansever
    ·
    10s
    90 bin arı kovanı, dolayısıyla arılar yanarak ölmüşler.

Doğal denge ,tohumlama komple çöktü.
    Bu çok kötü bir haber.
    Yazdiklarim yatirim tavsiyesi degildir...

2. Milli Eğitim Bakanı'nın istifasıyla ilgili pek çok haber çıktı.

Ben bu sıcakta bu virüsün bu derece yapıldığına inanmıyorum.

Bu sene de okullar açılmayacaksa, iki sene eğitim gormeyeceklerse, o zaman bu çocukların bir geleceği
    yok demektir.

Asıl felaket budur. Yakın gelecekte korkunç şeyler olacak demektir.

Fast islem limiti bugün itibariyle 2000 TL’ye yükseltildi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Atom Bombasını Almanlar yaptı. Bakınız Hans Kammler... Almanya Ileri silah araştırmaları direktörü.
    Bu adam gitti Nasa yı ya kurdu Ya sağlam masabaşı iş buldu orda
    Alman salak değil tabi Ya iş ters e dönünce tüm personeli abd ye salladı orda altyapı oluşturmağa herıld yani
    Amma işin düğüm noktası son dönemde Fransız uçakçı dassault efendinin ölümü olmalı helikopteri düşünce ki adam zate kendi uçakçı ya günlük güneşlik havada , aynı bizdeki olay gibi
    Bence onu cezalandırdılar çünki Rusya tek motorlu muazzam savaş uçağı yaptı da , o motoru yani teknolojisini onlara bu adam verdi diye düşünüyom, o hediyeye kızdılar bi yerden , dolayısıylan işler illa gızışacah önce dans pistinden çocuklarla ihtiyar morukları çekince heralde ondada Afgan mucahitlerle yavaşça çekmeğe başladılar zate. Önce gadınlar ve sucuklar . .
    Not : adam golu atmış geçmiş proaktif davranıp teknolojiyi vermeden yapsan hadi neysede Olan olmuş zate Bırak yaşasın herifçioğlu noolucak zate verebilcee başka bi şeysi de yoh ki

5. Amma işin düğüm noktası son dönemde Fransız uçakçı dassault efendinin ölümü olmalı helikopteri düşünce ki adam zate kendi uçakçı ya günlük güneşlik havada , aynı bizdeki olay gibi
    Bence onu cezalandırdılar çünki Rusya tek motorlu muazzam savaş uçağı yaptı da , o motoru yani teknolojisini onlara bu adam verdi diye düşünüyom, o hediyeye kızdılar bi yerden
    Abi ben bu işle alakalı hiç bir şey bulamadım. Ruslara teknoloji sagladiysa nallamislardir. Aynen Ingiltere gibi ulusal çıkarları çatışıyor ama Fransa, Ingiltere'den de güçsüz. Karabag'da Libya'da başına gelenler ortada. Total Ceosu da Moskova'da otel odasında ölü bulunmuştu.

6. total ceo su da uçak kazası - otel odası değil
    moskof eğirportta kar küreme aracı bunun uçağının önüne gırdı direksiyonu, kalkışta - ona tosladı
    lastik patladı şuffer atladı
    nerde dokuman bulucan abi tuğitır da mı? ))

7.  Alıntı Originally Posted by ayvagobeknuri Yazıyı Oku
    Ruslara teknoloji sagladiysa nallamislardir. .
    illa sağlamışsa tabi ispat yok ama deyek ki sağladı
    çocuğa öğrende gel demezler mi abi? öyle tehlikeli işten sonra
    yani o aktiviteden sonra değil kopter e binme, bi şato al
    vardır zate 2 üç bej şatosu
    gir içine gizlen eğlen ye iç ya
    dj lik yap istersen . ne geziniyon. hayatta öyle bi şey yaşarsan adrenalin yani, o andan sonra daha hep dikkat etmen ilazım gelir bence. çunki hayatta herşey anlıktır ya a.q.

8.  Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    total ceo su da uçak kazası - otel odası değil
    moskof eğirportta kar küreme aracı bunun uçağının önüne gırdı direksiyonu, kalkışta - ona tosladı
    lastik patladı şuffer atladı
    nerde dokuman bulucan abi tuğitır da mı? ))
    Açık istihbarat. Istihbarat servisleri gazetecilere makaleler yazdırırlar. Makalelerin satır aralarından ne olduğunu anlarsın. Istihbaratı %80'i böyle elde edilir. Medyayı takip edecen.

Sayfa 733/1002 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •