Sayfa 733/1002 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon
Arama sonucu : 8011 madde; 5,857 - 5,864 arası.

Konu: Viop XLVIII

1.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçen gün Enerjisa bilançosu geldi, sayfasında yazmayanlar bi güzelleme çekti o biçim, bilanco öncesi elimde bi miktar vardı, içimden dedim heralde voleyi vurduk zengin olduk,ertesiki gün ne olsa beğenirsin, tahtaci bi zopaladı o biçim endekis yeşilken bizi eksi 4 le alın size bilanco dedi zalım sipek
    Yannış anlamada aselsin bilanco süper ötesi bence ama tahtaci napar bilemem
    Aynen öyle oldu. Ben 31,5 lardan longtum ENJSA da. Bilanço geldi dedim yarın tavan. Vadeli, spot açılmadan 34 gördü sanırım ben 33,5 lardan zor verdim longu.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir. Her yiğidin yoğurt yiyişi farklıdır. Ben bir strateji uygularım gerçekleşir ya da gerçekleşmez.

2. Yıllar önce martı GYO halka arz edilirken. O zaman 1000 lot istedim 1300 lota yakın geldi ayikmadik. Elimde martı da vardı. Tavan oldu zevkten çikolatalı gofret yiyordum bir anda tavan bozuldu dip oldu o an ki heyecanla gofreti yemişim ama ambalajını bulamadım.

3.  Alıntı Originally Posted by Ex2000 Yazıyı Oku
    Aynen öyle oldu. Ben 31,5 lardan longtum ENJSA da. Bilanço geldi dedim yarın tavan. Vadeli, spot açılmadan 34 gördü sanırım ben 33,5 lardan zor verdim longu.
    Kulakları cınlasın oyunagelen abi sayesinde enjsa ile tanıştım o gün bugündür ekranımda olan senetlerden biri çok kere alsatlarım olmuştur ordaki robot çok denüşük psikopat bişey gram koklatmıyor, bi kerede alttan alıyım üstten veriyim olmamı diyorum mümkün mü abi herifin makina bize programlanmış gibi çalışıyor.
    Elturco abinin konkasını da ekranıma ekleyim, kaat mantıklı geldi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

4. kontratlarda açık poziyon değişmi hala güncellenmedi.
    bir sorun mu var ki?

5.  Alıntı Originally Posted by secbul Yazıyı Oku
    Bahçeli artık gs lı oldum diyecem diye ödüm kopuyor.
    karagümlük lüyüm dediydi artık
    Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve tavsiyeleri yatırım danıŞmanlığı kapsamında değildir yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kiŞisel görüŞlerine dayanmaktadır.

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçen gün Enerjisa bilançosu geldi, sayfasında yazmayanlar bi güzelleme çekti o biçim, bilanco öncesi elimde bi miktar vardı, içimden dedim heralde voleyi vurduk zengin olduk,ertesiki gün ne olsa beğenirsin, tahtaci bi zopaladı o biçim endekis yeşilken bizi eksi 4 le alın size bilanco dedi zalım sipek
    Yannış anlamada aselsin bilanco süper ötesi bence ama tahtaci napar bilemem
    Abi Enerjisada karın çoğu varlık tabanı değerlenmesinden geliyordu. Uçar kaçar bir iş yapamaz Enjsa zaten enflasyona karşı korur o kadar sürpriz yaratabilecek bir iş modeli yok.

Favök kısmı daha kıymetli benim için. Özellikle 4.çeyrek bilsnçolarında değerleme, ertelenmiş vergi vs.gibi faaliyet dışı kalemler oluyor hesap şaşıyor

Mesela Migros geldi az önce gelen kar beklentinin 2 katı herkes füze roket demiş ama karın çoğu ertelenmiş vergiden geliyor. Elimde tutmama rağmen ben pek beğenmedim. Yani karın nereden geldiği çok önemli.

Mesela Yunsa bilançosu gelen karın hepsi faaliyetten babalar gibi bilanço %20-30 yaptı bile.

Cash abi ismen neler yapmış öyle

8. Vadeli 5850 idi ben sort actigimda hizlica 5900 e geldi. Hayir ortada hikayede kalmadi 5500 e goturecek endeksi bu neyin kafasini yasiyor makasi 250 puan acmis. Gecen makas 80 puan idi almadik.

Sayfa 733/1002 İlkİlk ... 233633683723731732733734735743783833 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •