Sayfa 736/992 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 5,881 - 5,888 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by Batman Yazıyı Oku
    sizin kredi kartı harcamalarınız ciddi miktarlarda olduğundandır. sonuçta iş için de kullanıyorsunuz.
    Bircok kisiden bunu gordum genelde ama

Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Bugün vade dönüşüm günümdü. T bank mi şu mu bu mu derken... garanti factoring bonusu cikmis bugun.. yapistirdim gitti.. 25.68 oran 146 günlük.. ama bono nedir ne degildir anlamiyorum.. umarim hata etmedim
    Valla dunde ben paylaştım makarasını yaptıkta abi ozamana kadar faizler zaten 28 29 bandina oturur

3.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Bugün vade dönüşüm günümdü. T bank mi şu mu bu mu derken... garanti factoring bonusu cikmis bugun.. yapistirdim gitti.. 25.68 oran 146 günlük.. ama bono nedir ne degildir anlamiyorum.. umarim hata etmedim
    Acaba link var mı? Garanti müşterisi mi olmak gerekiyor bu bonoya sahip olabilmek için, son sorumda bono faiz oranımı bu 25.68, bono faiz oranı ise mevduat karşılığı daha yüksek oluyor, o yüzden sordum.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,053
    Pazartesi piyasalar yarım gün.
    Mevduat yoldaşları için önemli olan enflasyon oranı açıklanacak.
    Bankalar bayram sonrası oranlarda değişikliğe gidebilir.

“Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

5. Sayın webster, sizin meslektaş ışık ökte borsa toparlıyor diyor, borsadakiler topukk 😊

6.  Alıntı Originally Posted by mertkucukuncu Yazıyı Oku
    Bircok kisiden bunu gordum genelde ama
    şöyleki yonca bonus yarısını iade ediyorlar keza kırmızının akses i de yarısını veriyor ama tamamen iade etmediler bize

kırmızı başağı da aradım platinium vardı kampanya kıtlığı yaşayan iptal edelim dedim MT ikiletmedi bile insan bir sorar neden diye hemen kabul etti.

7. webster hayali shortladı mı ne yaptı? dolar alım fırsatı mı sunuyor anlamadım.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Bu arada dxy ye bakiyormusunuz. Sanki beklenenin aksine dolar bayram tatiline yuksek girecek gibi...kardeslerim yarin sabah dolara 2k cakacagim bilginize.
    Yine yaptin yapacağını ama uyardın şimdi hakkını yemeyelim

Sayfa 736/992 İlkİlk ... 236636686726734735736737738746786836 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •