Sayfa 745/964 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 5,953 - 5,960 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. 1 tl ye alan size demiyormu bu rezillik ne diye) hani sattınız ya) ula o kadar borsa hayatım var . o kadar sahtekar gördüm ama bunlar gibi yapacakları operasyonu kap ta yayınlayan salakları ilk defa görüyorum) y.t.d bas bas yetmez ) y.t.d

2.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    ne demezsin sakın borsa tarihin de yapacağı operasyonu salakca ihbar eden yöneticilerden alım haberi bekliyor ky veya 1 tl den alan vatandası davet edin alsınlar... hissenin blokesi bu fiyattan hisse almasına engel değil hadi balım görüyüm zeynep hep satısen yersen biraz da al seni ky sahneye davet edii ..600 bin lotla milyarlık şirket sahiplerini dize getirene sapka cıkarırım..y.t.d bu işlere karnımız tok heytt yönetim karsınızda ky yok ben varım) spk var bist var ..hadi zeynep ali efendi ertan onursal başkan hisse almayımı satmayı mı düşünüyorsunuz görelim adam size meydan okuyor 600 bin alın birde tavana kitleyin ordada 10 milyon lot alış atında bu ky sizi adam sansın yer mi hadiiiiiiii ama olmıyo..y.t.d
    Bana yazmayın lütfen. Ankaraya gidecez 6 olacak diyen siz değilmiydiniz. Milletin canı burnunda daha fazla deşmeyin lütfen.

3.  Alıntı Originally Posted by ixsir4 Yazıyı Oku
    sen ordaki tarihleri zeynebin kap haberlerini kronolojik sıraya koy spk ya gönder deki biz cözemedik bu satışlar tesadüfü mi şirkete soruyoruz cevap yok taştan cevap var şirketten yok spk olarak zeynbimize bir sorarmısınız bu kronolojik sıralamayı yatırımcılarına bir izah etsin diye).. belki blokenin kalmasına faydası olur..y.t.d
    Bu eleman haklı. Bloke kalkarsa üçe beşe bakmadan hisse satacaklar.

4.  Alıntı Originally Posted by fabrika Yazıyı Oku
    İxsir4 benim düşünceme göre 30 milyonu satacak kişi zt değil. 1 tl den alan kimse o. Alıcı kişide 1 tl ye yükseltecek ki kara geçsin. Ama sen bu satışın gerçek olmadığını söylüyorsun değilmi? 35 ten satacak diyorsun. Bu satışın uydurma olduğu konusunda bilgim yok. Senin delilin var mı. Tek söyleyeceğin alıcının adının açıklanmaması.
    Ben bu hisseye 6 yıl önce bu düşünce ile girdim. Bunlar hisse satacak, ama satmadan önce yükseltirler, ben de o arada çıkarım dedim. Çıkamadım hiç. Bu hisseye giren bir daha çıkamaz. Hisseyi yükseltmeden satarlar. 10 kuruştan bile satsalar, 1 kuruştan geri alabileceklerini biliyorlar.

5. Bu işi kayyum çözer ancak. Cumhurbaşkanlığına yazalım derim ben.

6. kayyum atansın, 250 milyonu devletin olsun. kalanı şirkete yeter. kayyum için gerekli şartlar oluşmuştur. yazalım.
    İnsan borsaya kızarak fazla yol alamaz.
    Edvin Lefevre

7. Șu iki nedenle kayyum atanması için dava açılmalı bence:
    - 250 milyonun şirket dışına aktarılması, ki bu bir iddia değil, spk tarafından tespit edilmiş bir olgu
    - yalan haber yayarak nitelikli dolandırıcılığa giren manipulatif işlemler yapılması, ki bu da bir iddia değil, spk bunu da resmi kararlarıyla tespit etmişti, bu konuda da bir ceza davası açmıştı.

Bu ikisi sirkete kayyum atanması için çok sağlam dayanak oluşturuyor.

8.  Alıntı Originally Posted by simsar Yazıyı Oku
    kayyum atansın, 250 milyonu devletin olsun. kalanı şirkete yeter. kayyum için gerekli şartlar oluşmuştur. yazalım.
    Mademki top yekün savaşa girilecek. Anladıkları dil bu. Elmi yaman Sayılganlarmı Tüm koşullar SPK dayanaklı oluşmuş. Her biri başta fesih diğerleride yapılabilir.

Sayfa 745/964 İlkİlk ... 245645695735743744745746747755795845 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •