Sayfa 75/283 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon
Arama sonucu : 2263 madde; 593 - 600 arası.

Konu: BFREN - Bosch Fren Sistemleri

1. Ufak çaplı bir araştırma
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

2 Ocak pazartesi ile 5 Ocak Perşembe arası BANKOF alışları

BANKOF : 6526 lot maliyeti 5130 TL

2 Ocak pazartesi 9 Ocak pazartesi

QNB alışları:4149 lot maliyet 5176TL

6 Ocak cuma 9 Ocak pazartesi
    Satış

BANKOF :8724 lot satış fiyatı ortalama 5895 TL

10 Ocak Salı
    QNB satış 4790 TL

Bugün tekrar BANKOF alımda
    1582 lot maliyeti 4675TL

Hakkımızda hayırlısı olsun

2. En yüksek 6299 TL Cuma günü
    Kapanış 4632. TL Salı günü

Marj. 1 lotta 1660 TL

3.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    ky yi korkutup kaçırmanın en güzel taktikleri bilen bilir bir zamanlar aslan çimento vardı 135 den 26 ya kadar bastılar hem de çok hızlı bir birbuçuk haftada ve o hızla da geri çıktı 400 lere orada oyalandı ve bedelsiz açıkladı ben 27 lerden çalıştıgım kurumda çok kişiye aldırmıştım borsadan ilgisi olmayan bir arkadaş da almıştı müdürümdü o zaman yavrular 1800 ü gördü ve o kişi ve kişiler çok güzel kazanmışlardı o müdür yazlık alıp degerlendirdi biri sıfır araba aldı yani hiç korkusuzca davrandım belki kaybetseler bana yüklenebilirlerdi ama ben de tüm portföyü 27-27.5 lardan aslana yüklemiştim o günler farklıydı spk denen bir demokles yoktu tepemizde yani sabır ilaçtır dostum heyecanlı olan kaybeder sabır da sabır bence tabi.
    Teşekkürler Mercek Hocam, bu bedelsiz beklentili hisselerdeki balinalar aynı olabilir. Ama şu bir gerçek ki süre 2026 ya kadar deselerde bence ayak yapıyorlar p bedelsiz mart ayında gelecek.

4. Daha önceden 4598 TL yi görüp
    3345 TL ye deyip oradan aldığı hızla 3900 lere kadar gelmiş.( Aradaki marj 1250 TL) Oradan güç toplayıp haberin etkisiyle 6299 a kadar gitmişiz. Bu seferde belki de onayın etkisiyle daha büyük hedeflere gitme dileğiyle.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Keşke sayın sevenhil in grafikleri olsa
    Herkese hayırlı geceler

5.  Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Yukarıdaki kozal sermaye artırımından hareketle böyle bir çalışma yaptım nasip
    SPK başvuru 06 Ocak 2023 tahmini 15 gün sonra SPK 21 Ocak 2023 Onay ve 17 gün sonra da sermaye artırım kararı6 Şubat 2023 gibi
    Sayın filozof un çalışmasını kendime hatırlatmak istedim. Tekrar öne aldım. Teşekkürler sayın Filozof

6. SPK onayina kadar sabir edecegiz. Gelecek yila kalacagini dusunmuyorum bedelsizin. Biraz daha salarsa elindeki lotlardan olmaya baslar. Kendisi bilir. Dorduncu ceyrek bilanco sonrasi yada en kotu gk da bedelsizi verecegini dusunuyorum. Bu yil onceki yillardan farkli enflasyon muhasebeside isin icine giriyor. Arti elektri fren uretimi icin yatirimda yapti. Endekste kotu geriledi. Elle tutulur bir haberde yok.

7. 4 gün tavan 4 gün taban nerdeyse başladığımız yere geliyoruz geri.

8. vayy be sabah taban görmüşüz. tepeden %30 dan fazla. endeks çakılsa bile bu kadar beklemezdim.
    toparlamamız çabuk olur umarım . hayırlısı bakalım
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

Sayfa 75/283 İlkİlk ... 2565737475767785125175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •