Sayfa 755/1000 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 6,033 - 6,040 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz VII

Benim BAĞ-GUR emekli mayaşı bankaya yatmış, maalesef fiziki olarak görüşemeyeceğiz kendisiylen.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ben 30 sene Kanada'da yasadim, simdi ise yazlari orada,kislari Turkiye de yasiyorum.

Calgary resimlerde guzeldir, ama sogugu dayanilmaz.

Alberta eyaleti petrol eyaletidir, yani en zengin eyalet, haliyle Calgary'de oranin en yasanilir yeri.

Soguk olmasa tam yasanacak yer.

Sogugu sevmedigim icin benim hic isim olmaz.
    Sanırım parayı doğru yere harcamışlar. Bazen düşünüyorum bizde o kadar petrol çıksa hollanda mı olurduk, suudi arabistan mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Sanırım parayı doğru yere harcamışlar. Bazen düşünüyorum bizde o kadar petrol çıksa hollanda mı olurduk, suudi arabistan mı

Yılına bakar son 17 yılda çıksaydı, Suudi Arabistan olacağımız kesindi, hoş şimdi de para dışında pek bir farkımız yok, kafa aynı kafa!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku

petrol çıkan çıkmayan bir tane adam gibi müslim ülke gösterin ben de japonya olurduk diyeyim..

5.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Oyle bir avatar almissin ki, Sevgili Cumartesi, o bile, bu adam bos birsey yazmaz diyor.
    Teşekkürler. Avatardaki James Finlayson. Sanıyorum Finlayson'un başına gelenlerin kat kat fazlası başıma geldiği içindir. Nedense pandora gelip kutularını hep bana açar, köpekbalıkları gelip yanımda yüzer,ihtimali dahi olmayan şeyler bana olur, bir tür mıknatıs gibiyim.

Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    petrol çıkan çıkmayan bir tane adam gibi müslim ülke gösterin ben de japonya olurduk diyeyim..
    Brunei... Belki diyorum...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    bu investing denen site süper iş kurmuş.Bazı spekülatif hisselerde hise hakında gercekleri yazınca yasak yiyorsun.Konkordato ilan etmiş şirketin kötü durumda olduğunu söylemek yasak sebebi.Ama aynı hisse için örgütlü 20 kişi sabah akşam gaz veriyor onlara bütün herşey serbest. Yani o investing denen site bu heriflerden nemalanmıyorsa niye olumsuz yorumları bazı hisselerde yasak sebebi sayıyor? Mesela aynı site bizim bir arkadaşın iş bankası hisselerine el koyma üzerine hükümet karşıtı yorumlarını da silip banlamıştı. Yani o siteden bilgi alırken dikkat edin, manipulasyonun içinde bizzat adamların kendisi var bence.
    Valla ne yalan söyliyeyim hissenette de bazı topiklerde çok şüpheli yorumcularla ve yancılarıyla ben karşılaştım.Kimin ne amacı var neden kağıdı över ya da yerer bilmeye imkan yok ki.Adam geliyor çok mantıklı donelerle bir ton laf yazıyor,bir bakıyorsun övülen kağıt çokdan speğin eline geçmiş operasyon başlamış.E yazılanlara bakıyorsun onlar da yanlış değil,doğrular doğru da yazılma amacı ne ,iyi mi kötü mü bir menfaatle mi yazılıyor bilmek imkansız,bazen de saçma sapan donelerle bir şeyler yazılıyor yok o iş öyle değil deyince de linç ediliyorsun borsa dünyası çok değişik bir dünya)))))))).O yüzden bizim borsada çok garibanın parası iç edilir.

8.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Valla ne yalan söyliyeyim hissenette de bazı topiklerde çok şüpheli yorumcularla ve yancılarıyla ben karşılaştım.Kimin ne amacı var neden kağıdı över ya da yerer bilmeye imkan yok ki.Adam geliyor çok mantıklı donelerle bir ton laf yazıyor,bir bakıyorsun övülen kağıt çokdan speğin eline geçmiş operasyon başlamış.E yazılanlara bakıyorsun onlar da yanlış değil,doğrular doğru da yazılma amacı ne ,iyi mi kötü mü bir menfaatle mi yazılıyor bilmek imkansız,bazen de saçma sapan donelerle bir şeyler yazılıyor yok o iş öyle değil deyince de linç ediliyorsun borsa dünyası çok değişik bir dünya)))))))).O yüzden bizim borsada çok garibanın parası iç edilir.
    hocam bu artık barizdi yani bahsettim bir tarım şirketi, konkordato vermiş hisseyi 0.30dan almışlar 1.60da millete taban taban veriyor. Ben de bu hisseden 2011 de yüzde 20 zararla zor kurtulmuş biri olarak kendi deneyimimi yazdım. Aynı sayfada konkordato ilan etmiş şirket için ucucak, kacacak yok devlet tarıma destek veriyo patlayacak diye en az 30 yorum var.Ama işin ilginci yorumları yazan 10 tane hesap sabah, öğlen akşam birer tur hisse övüyorlar.Benimde anneme vs sövdüler. neyse hisse taban taban giderken investing beni banlamış yazdığım tek yorumda silinmiş, ama manuplatorlerinki orada duruyor, hatta küfürleri bile duruyordu. Bu da orda investing denen siteyi yöneten şahsın bunlarla bir çıkar ilişkisi olabileceği hissini doğurdu bende.

Sayfa 755/1000 İlkİlk ... 255655705745753754755756757765805855 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •