Sayfa 766/1000 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon
Arama sonucu : 7999 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz

1. Hakim ve Cumhuriyet Savcısı Kura Töreni'nde konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan, MHP'nin af teklifiyle ilgili olarak "Maşeri vicdana uygun bir düzenleme haline getirilmesi talimatı verdim" dedi.
    https://www.ntv.com.tr/turkiye/cumhu...i0S-aeumsgT1kg

af çıkacak demektir. bahçeli bey de İş bankası hissehazine devrine destek verir 2 yasada meclisten geçer
    işş girişim ve kurucular 2. kalkınma hissesi olursa şaşırmayın bencaminde bu gürültüde ufaktan yukarı yolunu bulabilir.
    yatırım tavsiyesi asla değildir.

2. Hazine ve maliye bakanlığı, dolar cinsinden 2023 vadeli bir tahvil ihracı gerçekleştirmek amacıyla bugün deutsche bank, goldman sachs ve societe generale'e yetki vermiştir- hazine
    Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by british Yazıyı Oku
    Hazine ve maliye bakanlığı, dolar cinsinden 2023 vadeli bir tahvil ihracı gerçekleştirmek amacıyla bugün deutsche bank, goldman sachs ve societe generale'e yetki vermiştir- hazine
    Nasılsa ödemeyecekler,problem yok,gavur verdikçe alalım alabildiğimiz kadar.Nasılsa işin sonu karakolda bitecek.

suudi arabistan istanbul başkonsolosu konutunun aranacağı saatlerde türkiye'yi terk etti-habertürk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by HAKEM Yazıyı Oku
    Nasılsa ödemeyecekler,problem yok,gavur verdikçe alalım alabildiğimiz kadar.Nasılsa işin sonu karakolda bitecek.
    En kötüsü toprak satarak ödemek zorunda kalacak olmamız.Bunu hazmedecek kadar midesiz kesimle beraber yaşamak zorunda kalmak çok sinir bozucu.

6.  Alıntı Originally Posted by chinawhite Yazıyı Oku
    Katılıyorum, sürekli burada olan kişiler dolar düşüşe geçtiğinden beri tahminim eylül 10-15 ten beri yok.
    Asıl fikir alışverişi şuan olmalı.
    Mesela winter is coming yazanlar oldu.Ekim ayı malum pastırma yazı yapar.Daha fazla ne söylensin ki? Nemden etkilenen ekonomi olunca elbette takip edilecek şey de hava durumu olur

7. Bugün de eksi kapatırsa günlük barda üst üste gerçekleşen 8.kırmızı mum olacak.

Uzunca bir süredir bu denli düşüş silsilesine ilk defa şahit oldum.

Dolar yatırımcısı için can atıcı oldu.

Teknikçileri tebrik ediyorum 5,70 diye diye hedefi tutturdular. Hepsi bildi

8. 5.7546 vurdu durdu.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Sayfa 766/1000 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •