Sayfa 779/1001 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,225 - 6,232 arası.

Konu: Cafe Trend&Trade VIII

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    12,025
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Halka arzlar ırza geçmeye başladı,zaten fazla lot vermiyordu
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bu kadar çok halka arz furyasının sonunda işin çılkı çıkacaktır. Yakında açıldığı gün tabana gidenler başlayınca, SPK belki bu işlere biraz ara verir. ŞİRKETLER borsaya kote olmaya hazır olabilir. Peki bizim insanımızın tasarrufu ne ki? ne kadar hazır.
    Sülalesine hesap açıp 10K para yatıran anca 1 ,2 gün dayanabiliyor.
    Bana bu furyaya dur demek için kasıtlı yapılan bir operasyon gibi geliyor.
    Kabak avpgy nun başına patladı. Temettü hissesi olmayı vaad eden bir şirketin hissesini 55,08 den almak için kuyruğa girenlerin
    51,50 den mal almaması borsamızın yatırımcılarının halini çok iyi özetliyor.
    YANLIŞ ÇIKARIM YAPIP ALIN ANLAMINDA YORUMLAMAYIN.
    Ortaya karışık düşüncemi yazdım sadece.

2. iyi günler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
     Alıntı Originally Posted by nikrece Yazıyı Oku
    Bana bu furyaya dur demek için kasıtlı yapılan bir operasyon gibi geliyor.
    Kabak avpgy nun başına patladı. Temettü hissesi olmayı vaad eden bir şirketin hissesini 55,08 den almak için kuyruğa girenlerin
    51,50 den mal almaması borsamızın yatırımcılarının halini çok iyi özetliyor.
    YANLIŞ ÇIKARIM YAPIP ALIN ANLAMINDA YORUMLAMAYIN.
    Ortaya karışık düşüncemi yazdım sadece.
    O hisse bendede vardı bugün tahtası açıldığı an gümledi,zaten belirtmişsiniz,50 küsür lot vermişti bana anında 54 postaladım gitti...borsaya2010 sonrası hiç güvenmedim devamlı kaçak güreştim,valla 1000 altından buraya iyi geldi,devamlı vurkaç yaptım,en sondada duvara tosladık karları yemeye başladık,bir müddet borsadan uzaklaşmak lazım,çünkü dilan,polat ve fitbolcu olayları kara paranın ipliğini pazara çıkarttı borsanın duraklatmasını sağladı ortada dönen kara para olduğu için,zat ne bulursanız getirin ülkeye dedi size dokunmayacağım nereden buldun yasasını iptal edecem dedi,ona ilave varlık barışı çıkarttı,ülkeyi soy,peşinden bu olaya giriş,gerçek yabancı ülkenizde adalet yok diye uğramıyor bile,sadece bedevilerden medet umulur hale geldi,oda karınca boyutunda,dev gibi borç var,ödemesi çok zor,seçime kadar böyle ötelenecek peşi abalının abalısına çakmalar başlıyacak,şubatta bazı olaylar bekliyorum o ayı merak ediyorum,belki zat mefta olur,çünkü bu mübarek topraklara çok zararı dokundu,göstermelik yaptığı yap bozlarda çere değil artık,2001 krizinde akıllanan sektörlerin sayesinde ayakta kaldı ülke,yoksa çoktan gümlemiştik,en üzücü olayda ona inanan cahil,cühelya halkın olması inanması,bu halkı biz özal zamanındada görmüştük,hah adamımızı yine bulduk dediler şimdi hepten şapa oturdular,destek versinler bakalım,kapıma gelip dilencilik yapanları yemin,billah çekip vuracağım,yıllarca ülkemizin ileri gitmesi için yırtın adamı biri çıksın engel olsun,halkı bilinçlendirmesin diyede bana veya benim gibilere cezalar kessin,herşeyin yeri zamanı vardır gün gelir o bedeli çok ağır ödeyecekler.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
     Alıntı Originally Posted by aeg Yazıyı Oku
    iyi günler
    Kardeşim bıkmadan iyi günler diyorsun,ama hiçte olmuyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    16,174
    Hakem olayları,mafya sipor hisselerinide vurdu,en çok etkilenen tirabizon oldu zamanında 9 gören hisse şimdi 2.70...beşik garga sipor hala 40 cıvarında,bunun eti butu neki borç içinde yüzüyor puan desi lazsiporlan ayni,ama lazdan 50 misli fazla fiat olarak,fb 95,gs 6.7,ikiside ayni puanda şampuan olmak için yarışıyorlar,sanırım böyle giderler,arkasındakiler nal toplar ara farkı çok açıldı,fiat olarakta fb uçuk rakamlarda sayılır hala gs'ya göre 15 misli fark var aralarında

TCMB bir hafta vadeli repo faiz oranını 250 baz puan artırdı, %42,50 (Beklenti %42,50, Önceki %40,00)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

TCMB: Parasal aktarım mekanizmasının güçlendirilmesi ve kullanılan sterilizasyon araçlarının çeşitliliğini artırmak amacıyla TL depo alım ihaleleri düzenlenecektir

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

TCMB: Kredi kartı azami faiz oranları ve üye işyeri azami komisyon oranlarında değişiklik olmayacaktır

Sayfa 779/1001 İlkİlk ... 279679729769777778779780781789829879 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •