Onemli Gunler Banner
Sayfa 79/170 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon
Arama sonucu : 1358 madde; 625 - 632 arası.

Konu: ANACM - Anadolu Cam Sanayii A.Ş.

Alıntı Originally Posted by esiyok Yazıyı Oku
    kendine hayrı olmayanın başkasına ne hayrı olur, sen başkalarının parasını korumayı bırak, kendi insanlığını koru önce ;)
    umarım soda çok kazanırsın sodayı sattım en kuvvetlisi TRKCM gerçekler acıdır sende yok gerçi o da sürünüyor sıkıntılı.

soda,anacm,trkcm en iyi çeyrek bilançoyu trkcm açıkladı gerçekleri yazınca ağrına gitmez umarım.

3.  Alıntı Originally Posted by anadolulu alp Yazıyı Oku
    umarım soda çok kazanırsın sodayı sattım en kuvvetlisi TRKCM gerçekler acıdır sende yok gerçi o da sürünüyor sıkıntılı.
    anadolu cam, trakya cam, şise, soda.. portföyümde hepsinden var ama şuanda ağırlık sodada.. bide denizli cam vardı, dün ve önceki günkü patlamadan sonra çıktım bir kısmını
    sanada trakyada bol kazançlar..

#ANACM - BU HİSSEDE BOLLİNGER'İ TAKİP EDEN BÜYÜK İHTİMAL MALI ÜSTTEN ELİNDEN ÇIKARDI VE FİBO SEVİYELERİNİ TAKİP EDİYOR...AYRINTILI ANLATIM

6.  Alıntı Originally Posted by ocean1987 Yazıyı Oku
    #ANACM - BU HİSSEDE BOLLİNGER'İ TAKİP EDEN BÜYÜK İHTİMAL MALI ÜSTTEN ELİNDEN ÇIKARDI VE FİBO SEVİYELERİNİ TAKİP EDİYOR...AYRINTILI ANLATIM

Görünen o ki belirttiğiniz kritik bölgede devam edecek. Bedelsiz bu kağıda başlarda güç katmış gibi göründü ancak şu kozalakların yarattığı suni düşüş sonrası beli doğrultamadı. Hisse bizim gibi hissedarlara yıkılmış görünüyor.

Sayfa 79/170 İlkİlk ... 2969777879808189129 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •