Sayfa 790/1003 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 6,313 - 6,320 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

2. bay british
    tarihi mirasları paylaşmakla sana ekmek çıkmaz, bu 2 oldu, yanlış yerden yürüyorsun, yada yanlış taktik vermişler.

Halk Cafe bu şekilde devam edecekse burayı kapatalım cafe trend’e geçelim .. Burası açılırken Halkbank ile ilgili bir cafe şeklinde açılmıştı .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by osisa Yazıyı Oku
    Sn.browjn

Size cok net bir soru, SİZ bugüne kadar bu ülkede ne urettiniz?

Bu ülkede uretmenin ne kadar zor oldugunu zorlugunu yaşadınız mı?

....

Konu ile ilgili forumda son postum.

browjn emekli subay osisa. Yani herkes bir sekilde katkida bulunuyor ulkeye.

Yaz sen yine. Hisseye faydasi olan insanlari sogutursak kendi ayagimiza sikmis oluruz. Burda sirf kendi fikirlerimizi duymak icin durmuyoruz herhalde.

Bunu belirttikten sonra kisisel olarak da yazdiklarinin bir kismina katilmiyorum, katilmak zorunda da degilim. Aynisi sen de benim yazdiklarim icin dusunebilirsin, degil mi ortagim? Sonucta onemli olan birbirimize faydali olabillmek. Oteki konulari zaten forumlarda cozemiyoruz ki.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Halk Cafe bu şekilde devam edecekse burayı kapatalım cafe trend’e geçelim ..
    Kapatalım valla.

Hatta burayı kapatalım Corona Cafe açalım.

6. ben gideyim bari başlık kapanmasın.

7. 666; senin başlattığın silikon meselesini okuyacağım derken iki tür konuşma birbirine karışmış aralardan buldum okudum.

İki kelam da ben edeyim

Silikonun kesinlikle en iyisini alacaksın çünkü sıkıntı olursa sökmesi çok zor. Silikon sürülen köşelerde çok fazla açıklık olmasın, dolgu işi bununla zor. Doldurulacak yüzeye fazla silikon sıkılmayacak. Silikon sürülen yüzeyi düzeltirken; ıslak süngeri sabuna sürüp bununla düzelteceksin. Sabun harika düzeltiyor ve silikon yüzeyin parlak olmasını sağlıyor.

Bunları beceremiyorsan; ince bir silikon sıkıp parmakla bir defada düzelteceksin. İkinci defa dokundukça iş b.ka sarar.
    Benden de bu kadar

Alıntı Originally Posted by ibrahim40 Yazıyı Oku
    666; senin başlattığın silikon meselesini okuyacağım derken iki tür konuşma birbirine karışmış aralardan buldum okudum.

İki kelam da ben edeyim

Silikonun kesinlikle en iyisini alacaksın çünkü sıkıntı olursa sökmesi çok zor. Silikon sürülen köşelerde çok fazla açıklık olmasın, dolgu işi bununla zor. Doldurulacak yüzeye fazla silikon sıkılmayacak. Silikon sürülen yüzeyi düzeltirken; ıslak süngeri sabuna sürüp bununla düzelteceksin. Saban harika düzeltiyor ve silikon yüzeyin parlak olmasını sağlıyor.

Bunları beceremiyorsan; ince bir silikon sıkıp parmakla bir defada düzelteceksin. İkinci defa dokundukça iş b.ka sarar.
    Benden de bu kadar

Muahahaha. Ibrahim Hoca, dur silikonlari bulastirdik HalkBank'a, icine de sey ve baska seyler karisti, admin kiziyor ordan. Sagolasin dostum.

Sayfa 790/1003 İlkİlk ... 290690740780788789790791792800840890 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •